Dárkový poukaz pro omlazení v hodnotě 500 Kč
 • Dárkový poukaz pro omlazení v hodnotě 500 Kč
 • Dárkový poukaz pro omlazení v hodnotě 500 Kč
 • Dárkový poukaz pro omlazení v hodnotě 500 Kč
 • Dárkový poukaz pro omlazení v hodnotě 500 Kč
 • Dárkový poukaz pro omlazení v hodnotě 500 Kč
 • Dárkový poukaz pro omlazení v hodnotě 500 Kč

Balíček omlazení

 413 Kč
Kód:

Moderní ošetření pleti šetrným ultrazvukovým masážním přístrojem, který do pokožky jemně vmasírovává kolagenový gel. Ten zajistí elasticitu kůže, zlepší kvalitu pleti a zpomalí tvorbu vrásek. Součástí je kvalitní maska a krém. Ošetření je vhodné zejména pro ženy či muže, kteří se chtějí zbavit nevzhledných vrásek. Tento typ balíčku se Vám postará o to, abyste ze studia odcházeli s přirozeně krásnou pokožkou s mladistvějším vzhledem.

Počet

 • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
 • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
 • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz pro omlazení v hodnotě 500 Kč

Dárkový poukaz obsahuje

 • povrchové čištěni pleti
 • ultrazvukové ošetření obličeje kolagenem
 • pleťová maska
 • krém

Ošetření pleti ultrazvukem a kolagenem

V našem studiu máte možnost využít moderní ošetření pleti obličeje pomocí ultrazvuku. Šetrným masážním přístrojem je do pokožky jemně vmasírováván kolagenový gel, bohatý na účinné látky, který znatelně vyživuje kůži a její různé vrstvy, a ta je pak hladší a pružnější, pleť hydratuje, udržuje pružnou a zabraňuje tvorbě vrásek.

Díky modernímu ultrazvukovému přístroji, který funguje na základě 3MHz vysokofrekvenčních zvukových vln, které snadno pronikají do hlubších vrstev pokožky a které nejsou pro lidi slyšitelné, je podporována buněčná obnova, zlepšován krevní oběh a mnohem lépe jsou zapracovávány kosmetické přípravky určené pro pleť. Náš ultrazvukový přístroj pomáhá také s otoky, vráskami, zlepšením akné a drobnými rankami na pleti. Ošetření je šetrné, bezbolestné a bezpečné.

Přístroj navíc pomocí světelné terapie zesiluje účinky gelu, ošetřuje pleť a působí také proti zánětům a vráskám. Pomáhá Vám mít přirozeně krásnou pokožku. Toto ošetření pleti je zcela bezbolestné, relaxační a velmi příjemné. Je vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

Pleťová maska a aplikace krému

Abychom zajistili co nejefektivnější výsledek a Vy jste byla opravdu spokojená, aplikujeme Vám masku a krém podle potřeb a typu Vaši pleti.

Máte-li problematičtější pleť naneseme Vám čistící masku obohacenou o aktivní uhlí a výtažek z borůvky. Tato maska má výrazné účinky především na tolik nenáviděné černé tečky, uvolňuje póry, snižuje lesk pleti a díky kyseliny salicylové, která má antibakteriální účinky odstraní zbylé nečistoty.

Výrazně mastné a aknózní pleti pomůže maska s bylinnými extrakty – šalvěj, arnika a dubová kůra, ty pleť krásně sjednotí a zredukují nedokonalosti pleti.

Většina lidí má normální a smíšenou pleť. O tu se Vám postaráme aplikací masky z extraktu žen-šenu, oleje měsíčku lékařského, calcium glukonátu a vitamínu E. Tato kombinace aktivních látek napomáhá udržet rovnováhu pleti, zklidňuje pokožku, redukuje tvorbu vrásek a stárnutí pleti. Vaše pleť získá jasný a svěží vzhled.

Zralejší a suchá pleť zase potřebuje intenzivní péči, která podpoří regeneraci pokožky, zjemní ji a zlepší její strukturu a elasticitu. Maska obsahuje mix aktivních látek, jako je extrakt kostivalu, měsíčku lékařského a vitamínů.

Každou masku podtrhneme i vhodným krémem, který účinky ještě podpoří. Používáme vysoce kvalitní a účinné masky a krémy především od profesionální české kosmetiky, která je postavená na francouzských základech.

Průběh

Telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím internetového formuláře, si zarezervujete svůj termín. Poté, co se dostavíte ve smluveném čase, bude o vás kosmetička pečovat 60 minut.

Parametry

Kdo bude obdarovaný
žena, jednotlivec
Pro koho je poukaz určen
dcera, babička, kolegyně, maminka, manželka, kamarádka
Kolik je obdarovanému let
21-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61 a více
Poukaz je k příležitosti
..jen tak, narozenin, Vánoc
Typ dárku
krása & vizáž
Vybavenost
Wellness, Možnost občerstvení, Parkoviště placené, Wi-Fi
Kde uplatnit (kraje)
Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Kde uplatnit (okresy)
Celá ČR, Ostrava-město
Výhody navíc
ošetření je bezbolestné a bezpečné

Při objednávání uveďte, že se jedná o dárkový poukaz včetně kódu dárkového poukazu.

Termín návštěvy je nutné domluvit telefonicky nebo online prostřednictvím rezervačního formuláře.

Věkové omezení  bez omezení
Omezení dle ročních období (dle sezóny)   bez omezení
Omezení dle počasí bez omezení
Jiná omezení bez omezení
Možnost přijít s dítětem lze - na vlastní odpovědnost

Omezení dle zdravotního stavu:

Ultrazvukové ošetření pleti není vhodné při: těhotenství,  nádorovém onemocnění (rakovina), virovém či bakteriálním onemocnění, akutním zánětu v oblasti obličeje, epilepsii, závažných onemocnění srdce a pro osoby s kardiostimulátorem.

Storno podmínky 
Žádné nemáme

Kyslíkové studio a kosmetika
Žofinská 233/10
Ostrava 702 00

Telefon   770 610 209
E-mail info@kyslikove-studio.cz
Web www.kyslikove-studio.cz

Otevírací doba

Pondělí   9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00