.

Dárkový poukaz pro unavenou pleť v hodnotě 900 Kč
 • Dárkový poukaz pro unavenou pleť v hodnotě 900 Kč
 • Dárkový poukaz pro unavenou pleť v hodnotě 900 Kč
 • Dárkový poukaz pro unavenou pleť v hodnotě 900 Kč
 • Dárkový poukaz pro unavenou pleť v hodnotě 900 Kč

Balíček pro unavenou pleť

 744 Kč
Kód:

Velmi příjemná procedura, která výrazně rozjasní Vaši pleť a dodá ji zdravější a jasnější vzhled. Ruční masáž obličeje včetně kvalitní masky a krému se postará o prokrvení pokožky, uvolní její napětí a zbaví různých toxických látek. Kyslíková mezoterapie pak Vaší pleti dodá velké množství kyslíku (cca 90 %), což má za následek urychlení metabolických procesů, detoxikaci a potřebnou hydrataci. Výsledný efekt poznáte již po první návštěvě, budete mile překvapeni.

Počet

 • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
 • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
 • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz pro unavenou pleť v hodnotě 900 Kč

Dárkový poukaz obsahuje

 • kyslíková mezoterapie
 • povrchové čištění pleti
 • masáž obličeje
 • maska
 • krém

Kyslíková mezoterapie

Díky okamžitému výsledku je tato procedura oblíbená především při sezóně plesů, oslav nebo svateb nebo kdykoliv, kdy potřebujete nejen narychlo vypadat čerstvě a svěže. Efekt rozjasněné a ozdravené pleti Vám vydrží ještě minimálně týden až 14 dní.

Ošetření se provádí pomocí přístroje – kyslíkového koncentrátoru a kyslíkové tlakové pistole, jež do Vaší pokožky šetrně a bezbolestně vstřikuje velké množství čistého kyslíku (cca 90 %) se speciálním sérem, obsahujícím kyselinu hyaluronovou, která má intenzivní hydratační účinky, výborně zvlhčuje suchou pokožku a pomáhá v ní udržovat rovnováhu. Tím se do hlubších vrstev pokožky dostane ozdravující koktejl výživných látek, což má za následek urychlení metabolických procesů, detoxikaci a potřebnou hydrataci. Kyselina hyaluronová výrazně ovlivňuje proces vzniku nových vrásek, zlepšuje pružnost a pigmentaci pokožky, aktivně také působí proti účinkům slunečního záření.

Mezoterapie je určená pro všechny typy pokožky, zejména pro suchou, popraskanou, povadlou, pro našedlou pokožku s příznaky únavy a prvními známkami stárnutí. Je velmi účinná také pro okamžitou regeneraci po opalování.

Při proceduře si navíc vychutnáte velmi příjemný pocit při vstřikování pulsujícího chladivého vzduchu.

Pleťová maska a aplikace krému

Abychom zajistili co nejefektivnější výsledek a Vy jste byla opravdu spokojená, aplikujeme Vám masku a krém podle potřeb a typu Vaši pleti.

Máte-li problematičtější pleť naneseme Vám čistící masku obohacenou o aktivní uhlí a výtažek z borůvky. Tato maska má výrazné účinky především na tolik nenáviděné černé tečky, uvolňuje póry, snižuje lesk pleti a díky kyseliny salicylové, která má antibakteriální účinky odstraní zbylé nečistoty.

Výrazně mastné a aknózní pleti pomůže maska s bylinnými extrakty – šalvěj, arnika a dubová kůra, ty pleť krásně sjednotí a zredukují nedokonalosti pleti.

Většina lidí má normální a smíšenou pleť. O tu se Vám postaráme aplikací masky z extraktu žen-šenu, oleje měsíčku lékařského, calcium glukonátu a vitamínu E. Tato kombinace aktivních látek napomáhá udržet rovnováhu pleti, zklidňuje pokožku, redukuje tvorbu vrásek a stárnutí pleti. Vaše pleť získá jasný a svěží vzhled.

Zralejší a suchá pleť zase potřebuje intenzivní péči, která podpoří regeneraci pokožky, zjemní ji a zlepší její strukturu a elasticitu. Maska obsahuje mix aktivních látek, jako je extrakt kostivalu, měsíčku lékařského a vitamínů.

Každou masku podtrhneme i vhodným krémem, který účinky ještě podpoří. Používáme vysoce kvalitní a účinné masky a krémy především od profesionální české kosmetiky, která je postavená na francouzských základech.

Ruční masáž obličeje

Masáž obličeje je velmi příjemná relaxační procedura, která přispívá k prokrvení pokožky, uvolňuje její napětí, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti a zpevní pokožku, čistí ji, rozjasňuje ji a vyhlazuje vrásky. Obličejová masáž také pomáhá zbavit se různých toxických látek.

Na obličeji je velké množství nervových receptorů, proto masáž obličeje ovlivňuje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Velmi uklidňuje a je dosti blahodárná pro kůži i mysl. U nás jedinečně kombinujeme kyslíkovou terapii s masáží obličeje, aby došlo k úplné a maximální relaxaci. Nejen, že se budete cítit uvolněni, ale zároveň si odpočine také Vaše pokožka a uděláte něco pro své zdraví.

Průběh

Telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím internetového formuláře, si zarezervujete svůj termín. Poté, co se dostavíte ve smluveném čase, bude o vás kosmetička pečovat 90 minut.

Parametry

Kdo bude obdarovaný
žena, jednotlivec
Pro koho je poukaz určen
kamarád, dcera, babička, kolegyně, maminka, manželka, kamarádka
Kolik je obdarovanému let
0-20, 21-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61 a více
Poukaz je k příležitosti
..jen tak, narozenin, Vánoc
Typ dárku
relax, krása & vizáž
Vybavenost
Wellness, Možnost občerstvení, Parkoviště placené, Wi-Fi
Kde uplatnit (kraje)
Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Kde uplatnit (okresy)
Celá ČR, Ostrava-město
Výhody navíc
efekt rozjasněné a ozdravené pleti

Při objednávání uveďte, že se jedná o dárkový poukaz včetně kódu dárkového poukazu.

Termín návštěvy je nutné domluvit telefonicky nebo online prostřednictvím rezervačního formuláře.

Věkové omezení  bez omezení
Omezení dle ročních období (dle sezóny)   bez omezení
Omezení dle počasí bez omezení
Jiná omezení bez omezení
Možnost přijít s dítětem lze - na vlastní odpovědnost

Omezení dle zdravotního stavu bez omezení

Storno podmínky
Žádné nemáme

Kyslíkové studio a kosmetika

Žofinská 233/10
Ostrava 702 00

Telefon   770 610 209
E-mail info@kyslikove-studio.cz
Web www.kyslikove-studio.cz

Otevírací doba

Pondělí   9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00