.

Dárkový poukaz pro problematickou pleť v hodnotě 520 Kč
 • Dárkový poukaz pro problematickou pleť v hodnotě 520 Kč
 • Dárkový poukaz pro problematickou pleť v hodnotě 520 Kč
 • Dárkový poukaz pro problematickou pleť v hodnotě 520 Kč
 • Dárkový poukaz pro problematickou pleť v hodnotě 520 Kč
 • Dárkový poukaz pro problematickou pleť v hodnotě 520 Kč

Balíček problematická pleť

 430 Kč
Kód:

Díky kombinaci peelingu, kvalitní pleťové masky, krému a nejmodernější metody hloubkového čištění pleti pomocí moderní ultrazvukové špachtle se Vaší problematické pleti dostane velmi účinného a důkladného pročištění. Na rozdíl od zastaralé ruční metody hloubkového čištění pleti, nebudete po této šetrné metodě odcházet se zarudlým a podrážděným obličejem ale naopak Vaše pleť bude vypadat hned po první návštěvě mnohem zdravěji. Pro krásnou pleť už nemusíte trpět, přesvědčte se sami.

Počet

 • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
 • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
 • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz pro problematickou pleť v hodnotě 520 Kč

Dárkový poukaz obsahuje

 • povrchové čištění pleti
 • peeling
 • hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle
 • pleťovou masku
 • krém

Hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

V současnosti se jedná o nejmodernější způsob ošetření problematické pleti. Naproti zastaralé technice, kdy se nečistoty a póry na pleti odstraňují ručně vymačkáváním, což je velmi nepříjemné a bolestivé, je tento způsob šetrný a mnohem účinnější.

Vaše pleť během zákroku čištění pleti ultrazvukovou špachtlí netrpí, není podrážděná ani zarudlá. Naopak se již po první návštěvě můžete přesvědčit, že je Vaše pokožka nejen hloubkově vyčištěná a zbavená odumřelých pleťových buněk, ale je na dotek jemná, pevná, má zdravější vzhled a díky jemným vysokofrekvenčním vibracím i promasírovaná, což pleťovým buňkám pomáhá k lepšímu prokrvení.

Problematickou pletí trpí velká spousta lidí. Faktory, které ovlivňují naši pokožku jsou různé (změna hormonů nejen v pubertě, znečištěné ovzduší, špatná životospráva, stres apod.). Nenechte na sebe tyto špatné vlivy dále působit a braňte se. Zbavte se problematické pleti a pečujte o sebe příjemným způsobem. Ošetření pomocí ultrazvukového čištění je vhodné pro muže i ženy v jakémkoliv věku.

Pleťová maska a aplikace krému

Abychom zajistili co nejefektivnější výsledek a Vy jste byla opravdu spokojená, aplikujeme Vám masku a krém podle potřeb a typu Vaši pleti.

Máte-li problematičtější pleť naneseme Vám čistící masku obohacenou o aktivní uhlí a výtažek z borůvky. Tato maska má výrazné účinky především na tolik nenáviděné černé tečky, uvolňuje póry, snižuje lesk pleti a díky kyseliny salicylové, která má antibakteriální účinky odstraní zbylé nečistoty.

Výrazně mastné a aknózní pleti pomůže maska s bylinnými extrakty – šalvěj, arnika a dubová kůra, ty pleť krásně sjednotí a zredukují nedokonalosti pleti.

Většina lidí má normální a smíšenou pleť. O tu se Vám postaráme aplikací masky z extraktu žen-šenu, oleje měsíčku lékařského, calcium glukonátu a vitamínu E. Tato kombinace aktivních látek napomáhá udržet rovnováhu pleti, zklidňuje pokožku, redukuje tvorbu vrásek a stárnutí pleti. Vaše pleť získá jasný a svěží vzhled.

Zralejší a suchá pleť zase potřebuje intenzivní péči, která podpoří regeneraci pokožky, zjemní ji a zlepší její strukturu a elasticitu. Maska obsahuje mix aktivních látek, jako je extrakt kostivalu, měsíčku lékařského a vitamínů.

Každou masku podtrhneme i vhodným krémem, který účinky ještě podpoří. Používáme vysoce kvalitní a účinné masky a krémy především od profesionální české kosmetiky, která je postavená na francouzských základech.

Nechte si od nás ve studiu poradit a užijte si ten příjemný pocit nové svěží pleti.

Průběh

Telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím internetového formuláře, si zarezervujete svůj termín. Poté, co se dostavíte ve smluveném čase, bude o vás kosmetička pečovat 90 minut.

Parametry

Kdo bude obdarovaný
žena, jednotlivec
Pro koho je poukaz určen
dcera, babička, kolegyně, maminka, manželka, kamarádka
Kolik je obdarovanému let
0-20, 21-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61 a více
Poukaz je k příležitosti
..jen tak, narozenin, Vánoc, svátku
Typ dárku
krása & vizáž
Vybavenost
Wellness, Možnost občerstvení, Parkoviště placené, Wi-Fi
Kde uplatnit (kraje)
Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Kde uplatnit (okresy)
Celá ČR, Ostrava-město
Výhody navíc
nejmodernější ošetření problematické pleti

Při objednávání uveďte, že se jedná o dárkový poukaz včetně kódu dárkového poukazu.

Termín návštěvy je nutné domluvit telefonicky nebo online prostřednictvím rezervačního formuláře.

Věkové omezení  bez omezení
Omezení dle ročních období (dle sezóny)   bez omezení
Omezení dle počasí bez omezení
Jiná omezení bez omezení
Možnost přijít s dítětem lze - na vlastní odpovědnost

Omezení dle zdravotního stavu:

Ultrazvukové ošetření pleti není vhodné při: těhotenství, nádorovém onemocnění (rakovina), virovém či bakteriálním onemocnění, akutním zánětu v oblasti obličeje, epilepsii, závažných onemocnění srdce a pro osoby s kardiostimulátorem.

Storno podmínky
Žádné nemáme

Kyslíkové studio a kosmetika

Žofinská 233/10
Ostrava 702 00

Telefon   770 610 209
E-mail info@kyslikove-studio.cz
Web www.kyslikove-studio.cz

Otevírací doba

Pondělí   9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00