Dárkový poukaz na energetickou terapii Reconnective healing - 3 200 Kč
  • Dárkový poukaz na energetickou terapii Reconnective healing - 3 200 Kč

Energetické sezení Reconnective Healing

 3 200 Kč
Kód:

Vyzkoušejte novou jedinečnou cestu k obnově zdraví a vnitřní rovnováhy. Využijte léčebného potenciálu všudypřítomných energií a nasměrujte své tělo ke stavu spokojenosti. Reconnective Healing - to je nový nezatěžující a bezdotykový přístup k nápravě nepříjemných chyb v organismu.

Počet

  • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
  • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
  • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz na energetickou terapie Reconnective Healing v hodnotě 3 200 Kč.   

Trápí Vás podivné a chronické zdravotní potíže a máte pocit, že nad Vámi lékaři již zlomili hůl? Cítíte, že musí existovat i jiná cesta než desítky pilulek? Zajímáte se o alternativní směry? Možná tím správným přístupem bude rekonektivní léčení - jedinečný bezdotykový terapeutický přístup využívající potenciálu léčebného a informačního spektra energie, která se nachází v prostoru všude kolem každého z nás. Rekonekce pomůže znovu nastolit ztracený stav harmonie a rovnováhy a vybídne organismus k radikálním změnám fyzické i duševní kondice. 

Dárkový poukaz obsahuje

  • Jedno 60minutové rekonektivní sezení (z toho 30 minut vleže na lehátku)

Průběh 

V rámci léčebné terapie je optimální absolvovat 3-4 sezení v průběhu 10 dnů, ke klientům se ovšem přistupuje individuálně. Každému může vyhovovat jiný počet a frekvence sezení. Celá procedura je prováděna bezdotykově. Praktik rekonektivní léčby se jednoduše napojí na zřídla energie té správné frekvence a využívá je pro energetickou stimulaci klienta. Během terapie dojde hluboko v těle k souznění s léčebnou frekvencí a ke stimulaci vlastních schopností a funkčnosti. Tělo se tak brzy začne navracet ke stavu rovnováhy a zdraví. 

Při sezení můžete zažít různorodé pocity, například brnění, teplo, chlad, samovolné pohyby různých svalů a částí těla, mrkání očních víček, změnu dýchání. Můžete mít pocit že se vznášíte, můžete mít pocit, že se Vaše tělo zvětšuje, můžete vidět barvy, které jste ještě neviděli, můžete slyšet zvuky, které jste ještě neslyšeli, můžete vidět spoustu obrazů a může se Vám vrátit spousta vzpomínek, na které jste již zapomněli. Účinek terapie ale není kauzálně spojen s intenzitou smyslového prožitku. Vnímání frekvencí není podmínkou pro dosažení cíle, naopak existují klienti, u nichž se žádné doprovodné efekty neobjeví. 

The Reconnective proces - pro osobní rozvoj a životní harmonii 

Je to účinná forma spojení s léčivým spektrem frekvencí, které obsahuje energii, informace a světlo na vysoké úrovni. Terapie tímto spektrem dosahuje velmi zajímavých výsledků. Metoda bývá často spojována s nejnovějšími poznatky kvantové fyziky a dalších současných vědeckých výzkumů. Pomocí naladění na tyto frekvence léčení lze dosáhnout rozsáhlých změn v životě jedince. Spojení s energií harmonizuje celé tělo a propojuje jej s původní rovinou zdraví a rovnováhy.

Rekonektivní léčení působí v rovině příčiny, a tím odstraňuje i následky. Vyladí organismus na úrovni bazálních frekvencí a napraví chyby v energeticko-informačním systému fyzického i duchovního těla. Jinými slovy vymaže ze systému původní chybu, která je příčinou nerovnováhy v těle. Tím dochází k vyléčení na úrovni mentální, emocionální i fyzické. Jde v podstatě o návrat k sobě samému na nejhlubší úrovni.

Spojení s léčivou frekvencí může být velmi intenzivní a mnoho lidí při něm zažije hluboké individuální prožitky. Metodu lze využít k léčení konkrétního problému, nebo jen jako regenerační terapii, která revitalizuje tělo i duši.

Parametry

Kdo bude obdarovaný
muž, žena, jednotlivec
Pro koho je poukaz určen
babička, dcera, dědeček, kamarád, kamarádka, maminka, manžel, manželka, syn, tatínek
Kolik je obdarovanému let
0-20, 21-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61 a více
Poukaz je k příležitosti
..jen tak, narozenin, Vánoc
Typ dárku
zdraví
Vybavenost
Wi-Fi, Bezbariérový přístup, Možný doplatek za další služby/zboží hotově, Možný doplatek za další služby/zboží stravenkami, Vstup s domácím mazlíčkem (pejskem) povolen, Výtah
Kde uplatnit (kraje)
Celá ČR, Hlavní město Praha
Kde uplatnit (okresy)
Celá ČR, Praha

Uplatnit dárkový poukaz a zarezervovat si termín sezení je možno telefonicky nebo e-mailem. 
Při uplatnění je nutno uvést informaci o uplatnění dárkového poukazu včetně kódu dárkového poukazu. 

Po domluvě lze sezení uskutečnit i mimo provozovny. 

Věkové omezení  bez omezení
Omezení dle zdravotního stavu   bez omezení
Omezení dle ročních období (dle sezóny)   bez omezení
Omezení dle počasí bez omezení
Jiná omezení bez omezení
Možnost přijít s dítětem pouze, je-li dítě klientem

Storno podmínky
Žádné nemáme

Iveta Skřivanová - Reconnective Healing a The Reconnection
nám. T. G. Masaryka 1011
290 01 Poděbrady

Iveta Skřivanová - Reconnective Healing a The Reconnection
Hybernská 24
110 00 Praha 1, 3. patro

Telefon 724 083 004
E-mail iveta.skrivanova@rekonektivnicentrum.cz
Web www.rekonektivniterapie-podebrady.cz
www.rekonektivnicentrum.cz


Otevírací doba

Na základě předchozí domluvy kdykoliv.