.

Měsíc únikových her

Autor
Měsíc únikových her
Celý KVĚTEN se můžete na Darujpoukaz.cz těšit na hry plné napětí, adrenalinu a zábavy! V rámci akce „MĚSÍC ÚNIKOVÝCH HER“ jsme si pro Vás připravili spoustu soutěží o doslova tajemné výhry. Užijte si společně s námi měsíc nabitý zábavou a nechte se inspirovat zajímavými únikovými hrami pro děti i dospělé.

Kyslíku není nikdy dost – SOUTĚŽ

Autor
Kyslíku není nikdy dost – SOUTĚŽ
Tentokrát soutěží OSTRAVA a okolí! Ve spolupráci s našim partnerem Kyslíkové studio a kosmetika Ostrava jsme si pro vás, milí Ostraváci, připravili VELKOU SOUTĚŽ o MÁJOVOU VÝHRU! Soutěž probíhá na facebookových stránkách Darujpoukaz.cz až do 1. května 2019 a výhra je opravdu lákavá. Kyslík nebo kosmetika? A co takhle vyzkoušet obojí a dopřát si PERFEKTNÍ PÉČI na míru? Kyslíkové studio a kosmetika Ostrava nabízí rovnou 6 variant BALÍČKŮ PROCEDUR

Střelnice aneb TREFA DO ČERNÉHO!

Autor
Střelnice aneb TREFA DO ČERNÉHO!
Máte rádi výzvy a chtěli byste zažít pořádný adrenalin? A co takhle vyrazit na střelnici a na vlastní kůži zažít, jaké to je, když z vašich rukou vyjde ohlušující výstřel? Strach, napětí, a nakonec nepopsatelné vzrušení. Vyzkoušejte si i vy, jestli se trefíte do terče! Mít v rukou tak mocný nástroj vyžaduje velkou dávku odvahy a sebeovládání, přesto má možnost vyzkoušet si tento pocit každý.

Co podniknout na Valentýna

Autor
Co podniknout na Valentýna
14. února, jako každý rok se mohou zamilované páry těšit na den nabitý romantikou. Jak tento svátek zamilovaných vůbec vznikl, kde je jeho původ? Podle legendy vše začalo ve starověkém Římě, kdy vládce Claudius II. zakazoval svým vojákům, aby se ženili, aby tak zabránil situaci, kdy by vojáci chtěli zůstat doma u svých rodin místo toho, aby šli pokorně do boje. Místní kněz Valentýn však tyto mladé zamilované páry tajně oddával, načež tomu byl
Předsevzetí do NOVÉHO ROKU, máme pro Vás pár tipů
Rok se s rokem sešel a jak už to tak bývá, po vkročení do NOVÉHO ROKU na nás doléhá svědomí a nová PŘEDSEVZETÍ. Rozhodli jste se tentokrát zhubnout? Nebo jste odhodláni začít žít zdravěji a více pečovat o své tělo i duši? Začněte ihned a rovnou tím, že uděláte tentokrát radost sami sobě. Náš výběr dárkových poukazů Vám s předsevzetím pomůže.