10 TIPŮ na okouzlující dárky k Vánocům pro ženy
Okouzlete svou ženu, přítelkyni či maminku výjimečným dárkem, kterým jí dokážete, jak moc vám na ní záleží. Přinášíme vám 10 tipů na vánoční dárkové poukazy pro ženy - dárky netradiční i klasické. Uvařte si kafe, dejte nohy na stůl a nechte se inspirovat našimi tipy na dárky k Vánocům pro ženy, které pořídíte online a bez zbytečného vánočního shonu.
10 TIPŮ na dárkové poukazy k Vánocům pro muže
Stejně jako každý rok se i letos ptáte, jakým dárkem na Vánoce potěšíte svého muže, syna, tatínka, dědečka či kamaráda? To je dobrá otázka, na kterou sice není jednoznačná odpověď, ale Darujpoukaz.cz vám s výběrem toho pravého vánočního dárku pomůže. Každý muž má jiné zájmy, preference a osobnost. Některým se líbí praktické dárky, jiným zase originální a netradiční. Pokud hledáte inspiraci, podívejte se na náš výběr TOP 10 dárkových poukazů k V

Jak vybrat vánoční dárky pro zaměstnance

Autor
Jak vybrat vánoční dárky pro zaměstnance
Vážíte si svých zaměstnanců, brigádníků, obchodních partnerů? Dokažte jim, že si jejich práce či spolupráce ceníte a odměňte je vánočním bonusem ve formě oblíbených dárkových poukazů. Vsaďte při výběru firemních dárků na jistotu a nechte se inspirovat našimi tipy na nejvhodnější vánoční dárky pro vaše zaměstnance.
7 tipů, jak vesele zatočit s podzimní depkou
Podle některých studií se s podzimní depkou potýká asi 10 až 20 % populace v Česku. To znamená, že zhruba každý pátý až desátý člověk v naší zemi se cítí v podzimních měsících hůře než obvykle. Cítíte se v tomto podzimním období smutní, unavení, podráždění nebo bez nálady? Pak si přečtěte našich 7 tipů, jak zatočit s podzimní depkou a buďte zase veselí a plní energie!

10 TIPŮ, jak vrátit do vztahu vášeň

Autor
10 TIPŮ, jak vrátit do vztahu vášeň
Rádi byste navrátili do vašeho vztahu vášeň? Nebo jste spolu šťastní a pouze hledáte způsob, jak váš vztah udržet na té správné vlně a podpořit jej romantickým gestem? Pročtěte si naše TIPY, jak oživit váš vztah. Spolehněte se, že budou fungovat a vaše druhá polovička vaši snahu ocení.
Vánoční dárkové poukazy, se kterými zaručeně zazáříte!
Vánoční čas se nezadržitelně blíží a vy jistě přemýšlíte, co svým blízkým pořídíte pod stromeček. Nechte se inspirovat našimi tipy na vánoční dárky a přečtěte si 7 neprůstřelných důvodů, proč byste na Vánoce jako dárky měli koupit právě dárkové poukazy.

Jak na cestování s dětmi?

Autor
Jak na cestování s dětmi?
V našem článku vám pomůžeme s pár tipy, aby pro vás bylo cestování s dětmi jednodušší, Koneckonců byste si měli společné cestování v prvé řadě užít.

Jak správně degustovat víno?

Autor
Jak správně degustovat víno?
Pokud si osvojíte pár základních pravidel, tak si lehce osvojíte základy degustování vína, které vám pomůže lépe porozumět jednotlivým odrůdám.
Sportovní a obranná střelba - jak začít?
Vždy vás lákalo si vyzkoušet střelbu ze zbraně a nyní jste se odhodlali k tomu, že to zkusíte. Ale najednou na vás vyskočily různé druhy střelby a vy nyní vůbec nevíte, kterou zvolit a co ke které potřebujete?
Tipy pro řidiče začátečníky - na co si dát pozor
Právě jste dokončili zkoušky v autoškole a „inkoust“ na vašem řidičském průkazu ještě tzv. ani nezaschnul? Nebo naopak zaschnul až moc a vypadá jako nový, protože již několik let leží v šuplíku a vy se stále více obáváte vrátit se za volant? V tom případě je tento článek přímo pro vás!

Kam v zimě na výlet

Autor
Kam v zimě na výlet
Ani v chladnější části roku není třeba sedět doma „za pecí“. Je tomu přesně naopak, vždyť i zima nabízí spoustu kouzelných možností, jak trávit volný čas mimo domov. Pokud stále váháte, co během mrazivého počasí podniknout, třeba se inspirujete našimi tipy na výlet v zimě.

Den plný lásky - Den svatého Valentýna

Autor
Den plný lásky - Den svatého Valentýna
Jak oslavit Valentýna, svátek zamilovaných? 14. února se blíží, tak už se připravte. Letos to chce trochu fantazie. Díky současné situaci odpadá klasické randění, jako je večeře při svíčkách v luxusní restauraci nebo romantický wellness víkend v hotelu. My však pro Vás máme tipy, jak Valentýna kulišácky vyřešit.

AKTIVNÍ PODZIM – Tipy, co podniknout

Autor
AKTIVNÍ PODZIM – Tipy, co podniknout
Podzim je kouzelné roční období, a proto by byla chyba se stáhnout do ústraní a trávit čas jen doma. Vyrazte ven za dobrodružstvím, běžte se pobavit s přáteli nebo si užijte zábavu s rodinou. Na podzim je také důležité dbát o své zdraví a připravit se tak na chladné zimní období. A pro posílení imunity a utužení vašeho zdraví není nic lepšího, než sportovní aktivity či podpora zdraví vhodnými doplňky stravy nebo kvalitním a chutným jídlem.

Únikové hry vs. Venkovní hry

Autor
Únikové hry vs. Venkovní hry
S blížícím se jarním počasím se také blíží sezona venkovních her. Těm se velmi často i přes nepřesnost termínu říká „venkovní únikovky“. Jaký je vlastně rozdíl mezi venkovními hrami a klasickými únikovými hrami?

TOP dárky – buďte na Vánoce originální

Autor
TOP dárky – buďte na Vánoce originální
Chtěli byste před svými blízkými zazářit? Nadělte jim netradiční zážitek, který by pod stromečkem opravdu nečekali!

Po čem ženy opravdu touží?

Autor
Po čem ženy opravdu touží?
Nezáleží, zda vybíráte dárek k narozeninám, výročí nebo na Vánoce. Jestli chcete ženu dárkem skutečně potěšit, dejte si záležet a popřemýšlejte, zda právě ten či onen dárek splní svůj účel. Vybírejte takový, který vyjádří její ženskost a o využití daného dárku může rozhodnout jedině ona. Zapomeňte na zhola praktické dary, přeci není její jediná radost starat se o domácnost nebo děti. Věnujte ji čas pro sebe. Chcete přece, aby se cítila jedinečná…

Zázračné účinky masáže

Autor
Zázračné účinky masáže
Nejpříjemnější metoda na uvolnění zádových svalů, úlevu od bolesti zad, zbavení se stresu a účinný relax. Ano, řeč je o masážích, kterých existuje nepřeberné množství druhů. Masáže se liší podle toho, čeho díky nim chcete dosáhnout. Dáte přednost relaxační, klasické, sportovní nebo byste rádi vyzkoušeli nějakou speciální? V tomto článku se dozvíte, čím se jednotlivé masáže liší a také se dozvíte něco o jejich původu.

Podzim v duchu pevného ZDRAVÍ

Autor
Podzim v duchu pevného ZDRAVÍ
Začal podzim a s ním také očekávané chladné počasí. Nepříznivé vlivy podzimního času nám po hřejivém létě mohou způsobit zdravotní problémy. Nyní je ten správný čas posílit svou imunitu, abychom se vyhnuli nemocem a připravili se na dlouhé zimní období.

PARTNEŘI Měsíce adrenalinu

Autor
PARTNEŘI Měsíce adrenalinu
Září je na Darujpoukaz.cz v duchu adrenalinu. Zapojujete se do soutěže o poukaz v hodnotě 2000 Kč, těšíte se z jedinečných slev na vybrané poukazy a vybíráte si z těch nejodvážnějších dárkových poukazů na adrenalinové zážitky. Pojďme si teď představit partnery, díky kterým jsme pro Vás tuto skvělou zářijovou akci mohli připravit.

SOUTĚŽ s Měsícem adrenalinu

Autor     Soutěže
SOUTĚŽ s Měsícem adrenalinu
Měsíc ADRENALINU je v plném proudu a nyní je čas si pořádně zasoutěžit! Zapojte se i vy do VELKÉ SOUTĚŽE o Univerzální dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč! Soutěžíme na facebookových stránkách Darujpoukaz.cz až do 30. září 2019.

Září – Měsíc ADRENALINU

Autor
Září – Měsíc ADRENALINU
Celé září se na Darujpoukaz.cz ponese v duchu adrenalinu, sportu a akční zábavy! Připravili jsme si pro vás výběr těch nejodvázanějších dárkových poukazů, těšit se můžete také na SOUTĚŽ o dárkový poukaz na nezapomenutelný zážitek a u vybraných poukazů na zajímavé SLEVY. Akce trvá až do 30. září, tak buďte u toho s námi a pořádně se odvažte!

Květen - Měsíc únikových her

Autor
Květen - Měsíc únikových her
Celý KVĚTEN se můžete na Darujpoukaz.cz těšit na hry plné napětí, adrenalinu a zábavy! V rámci akce „MĚSÍC ÚNIKOVÝCH HER“ jsme si pro Vás připravili spoustu soutěží o doslova tajemné výhry. Užijte si společně s námi měsíc nabitý zábavou a nechte se inspirovat zajímavými únikovými hrami pro děti i dospělé.

Kyslíku není nikdy dost – SOUTĚŽ

Autor     Soutěže
Kyslíku není nikdy dost – SOUTĚŽ
Tentokrát soutěží OSTRAVA a okolí! Ve spolupráci s našim partnerem Kyslíkové studio a kosmetika Ostrava jsme si pro vás, milí Ostraváci, připravili VELKOU SOUTĚŽ o MÁJOVOU VÝHRU! Soutěž probíhá na facebookových stránkách Darujpoukaz.cz až do 1. května 2019 a výhra je opravdu lákavá. Kyslík nebo kosmetika? A co takhle vyzkoušet obojí a dopřát si PERFEKTNÍ PÉČI na míru? Kyslíkové studio a kosmetika Ostrava nabízí rovnou 6 variant BALÍČKŮ PROCEDUR

Střelnice aneb TREFA DO ČERNÉHO!

Autor
Střelnice aneb TREFA DO ČERNÉHO!
Máte rádi výzvy a chtěli byste zažít pořádný adrenalin? A co takhle vyrazit na střelnici a na vlastní kůži zažít, jaké to je, když z vašich rukou vyjde ohlušující výstřel? Strach, napětí, a nakonec nepopsatelné vzrušení. Vyzkoušejte si i vy, jestli se trefíte do terče! Mít v rukou tak mocný nástroj vyžaduje velkou dávku odvahy a sebeovládání, přesto má možnost vyzkoušet si tento pocit každý.

Co podniknout na Valentýna

Autor
Co podniknout na Valentýna
14. února, jako každý rok se mohou zamilované páry těšit na den nabitý romantikou. Jak tento svátek zamilovaných vůbec vznikl, kde je jeho původ? Podle legendy vše začalo ve starověkém Římě, kdy vládce Claudius II. zakazoval svým vojákům, aby se ženili, aby tak zabránil situaci, kdy by vojáci chtěli zůstat doma u svých rodin místo toho, aby šli pokorně do boje. Místní kněz Valentýn však tyto mladé zamilované páry tajně oddával, načež tomu byl
Předsevzetí do NOVÉHO ROKU, máme pro Vás pár tipů
Rok se s rokem sešel a jak už to tak bývá, po vkročení do NOVÉHO ROKU na nás doléhá svědomí a nová PŘEDSEVZETÍ. Rozhodli jste se tentokrát zhubnout? Nebo jste odhodláni začít žít zdravěji a více pečovat o své tělo i duši? Začněte ihned a rovnou tím, že uděláte tentokrát radost sami sobě. Náš výběr dárkových poukazů Vám s předsevzetím pomůže.
Dárkové poukazy – aktuální trend, zapomeňte na měkouše
Jistě si poslední dobou všímáte, že ať už vkročíte do malého krámku nebo se vydáte na shopping do velkého obchodního centra, skoro v každé výloze na Vás křičí upoutávka, že si v provozovně můžete zakoupit dárkový poukaz na jejich zboží nebo služby.
Soutěž o dárkový poukaz, originální komentář vyhrává
Darujpoukaz.cz naděluje pod stromeček! Zasoutěžte si s námi o dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč dle vlastního výběru! Soutěžíme na facebooku Darujpoukaz.cz