.

Klikněte pro filtr
 • Kdo bude obdarovaný
 • Vztah k obdarovanému
 • Kolik je obdarovanému let
 • Poukaz je k příležitosti
 • Typ dárku
 • Výběr oblasti
 • Vybavenost
 • Cena poukazu
  Od:
  Do:

Zrušit výběr

SOUTĚŽ O DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 1000 Kč dle vlastního výběru!

Pro zařazení do soutěže:

1. Napiš do komentáře pod soutěžní příspěvek na naší facebookové stránce, který poukaz z celé nabídky Darujpoukaz.cz tě nejvíce zaujal a proč. Soutěžní příspěvek nalezneš ZDE.

2. Staň se fanouškem naší stránky www.facebook.com/darujpoukaz

 

SOUTĚŽ probíhá od 30.11.2018 a končí 23.12.2018 v 18:00!

NEJORIGINÁLNĚJŠÍ odpověď vyhrává :)

Vítěze vyhlásíme v tomto příspěvku v neděli 23.12.2018.

Těšíme se na Vaše komentáře a přejeme hodně štěstí.

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE NA FACEBOOKU

Pořadatel soutěže: 

Darujpoukaz, s.r.o., IČO: 07013434, se sídlem Frýdek-Místek, Pionýrů 839, PSČ 738 01, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 74142, předmětem podnikání je poskytování služeb a zboží formou dárkových poukazů. Portál darujpoukaz.cz je rovněž dostupný na dalších doménách, a to: daruj-poukaz.sk a daruj-poukaz.cz.

Tato soutěž není sponzorovaná ani spravovaná sociální síti Facebook. Soutěžící je srozuměn s tím, že poskytuje své informace pořadateli soutěže a nikoliv Facebooku. 

Doba a místo konání soutěže:

Soutěž probíhá výhradně na facebookových stránkách pořadatele: www.facebook.com/darujpoukaz, a to v době od 30.11.2018 do 23.12.2018 do 18:00 hodin.

Předmět výhry:

DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 1000 Kč dle výběru výherce z nabídky Darujpoukaz.cz.

Výherce nemá právo předmět výhry jakkoliv měnit nebo požadovat výměnu. Výhra je pevně limitovaná částkou 1000 Kč, uvedená částka je včetně dárkového balení. V případě výběru dárkového poukazu, který přesáhne tuto částku, bude rozdíl výherci účtován na jeho vlastní náklady.

Podmínky účasti v soutěži:

Soutěže se může zúčastnit pouze fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou v České republice,  každý soutěžící musí vlastnit platný facebookový účet, a to po celou dobu trvání soutěže.

Soutěže se nesmí zúčastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k pořadateli anebo jsou v rodinném stavu k těmto osobám. Soutěže se rovněž nesmí zúčastnit Partner Darujpoukaz.cz.

Podmínkou účasti v soutěži není zakoupení dárkového poukazu pořadatele.

Další podmínky soutěže:

Soutěžící není oprávněn požadovat místo výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění. Pořadatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než jsou uvedená v těchto pravidlech. 

Výhra není právně vymahatelná. Za kvalitu výhry ručí jejich dodavatelé, kteří také vyřizují případné reklamace. Pořadatel soutěže neodpovídá za funkčnost sosiální sítě Facebook či doručení zpráv. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž předčasně ukončit, přerušit či jednostranně změnit pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na svých facebookových stránkách, kde budou k dispozici platná a úplná pravidla.

Pravidla soutěžních komentářů: 

Ze soutěží jsou zásadně vyloučeny jakékoliv příspěvky, které jsou dle posouzení pořadatele protizákonné, nemravné či jakkoliv jinak neslušné. Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit soutěžícího, jehož chování či profil je v rozporu s pravidly Facebooku. 

V případě zjištění tohoto porušení, či v případě podezření bude takový účet nahlášen jako podvodný a případné vydání výhry bude pozastaveno až do vyjádření správce nebo odpovědného pracovníka společnosti Facebook. 

Pořadatel je kdykoliv oprávněn kontrolovat anebo vyřadit ze soutěže účastníky s příspěvkem, který dle jeho rozhodnutí bude z jakéhokoliv výše uvedeného i jiného důvodu nevhodný, a to bez jakékoliv náhrady a bez povinnosti uvádět důvody takového rozhodnutí.

Ochrana osobních údajů: 

Osobní údaje každého soutěžícího v rozsahu jméno, příjmení, profilová fotografie, u výherce poté emailová adresa, telefonní číslo a adresa pro doručování, budou zpracovány pořadatelem soutěže jako správcem, a to pro účely účasti soutěžícího v soutěži a předání výhry výherci soutěže. 

Zpracování osobních údajů bude trvat po dobu trvání soutěže a v případě výherců, do předání výhry výhercům. 

Průběh soutěže:

Soutěžící se zapojí do soutěže svou reakcí na soutěžní příspěvek, zveřejněný na facebookovém profilu pořadatele www.facebook.com/darujpoukaz a splní následující podmínky:

1. Stane se fanouškem stránky pořadatele

2. Odpoví do komentáře pod soutěžní příspěvek dle přesného zadání v příspěvku

Vyhlášení výherce:

Výhercem se stane jeden soutěžící s nejoriginálnější odpovědí, kterou uvedl do komentáře pod příspěvek a splnil všechny uvedené podmínky soutěže. Vyhodnocení nejoriginálnější odpovědi provádí sám pořadatel a výsledek vyhlásí v soutěžím příspěvku do komentáře nejpozději do 24. hodiny dne 23.12.2018. Výherce bude v příspěvku označen.

Předání výhry:

Výhra bude dle domluvy s výhercem zaslána formou PDF na e-mail výherce nebo v dárkové obálce dle výběru výherce na adresu výherce Českou poštou, a to do 2 pracovních dnů od vyhlášení výsledku.