.

Dárkový poukaz na kyslíkovou terapii pro zdraví a krásu v hodnotě 480 Kč
 • Dárkový poukaz na kyslíkovou terapii pro zdraví a krásu v hodnotě 480 Kč
 • Dárkový poukaz na kyslíkovou terapii pro zdraví a krásu v hodnotě 480 Kč
 • Dárkový poukaz na kyslíkovou terapii pro zdraví a krásu v hodnotě 480 Kč
 • Dárkový poukaz na kyslíkovou terapii pro zdraví a krásu v hodnotě 480 Kč

Kyslík pro zdraví a krásu

 397 Kč
Kód:

Užijte si úžasné spojení blahodárných účinků kyslíku, v relaxačním vibračním vyhřívaném křesle, s uvolňující masáží obličeje, která se postará o řádné prokrvení pokožky a příjemného ultrazvukového ošetření, které Vaši pleti dodá jasnější a mladistvější vzhled. Po této uvolňující a zdravé hodince budete odcházet jako znovuzrození. Proceduru si oblíbili i muži, přijďte v páru a postaráme se o Vás jako o krále a královnu.

Počet

 • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
 • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
 • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz pro zdraví a krásu v hodnotě 480 Kč

Dárkový poukaz obsahuje

 • kyslíkovou terapii s možností vlastního výběru aroma
 • relaxaci v křesle 
 • masáž obličeje
 • ultrazvukové ošetření pleti
 • nápoj 

Kyslíková terapie

Vdechování čili inhalace kyslíku, odborně nazývána oxygenoterapie je celosvětově velmi známá metoda, jak rychle a efektivně bojovat proti civilizačním nemocem, jako je nesoustředěnost, bolest hlavy, únava, nespavost, deprese nebo migréna a zároveň tak zvyšujete mozkovou činnost a kapacitu mozku, což je vhodné při učení, pracovní náročnosti nebo také při aktivním životním stylu.

Vdechování kyslíku Vám pomůže také se zvýšením imunity organismu, s dušností, při léčbě astmatu, při obnově buněk, při bronchitidě, ischémii a při léčbě či prevencí proti spoustě dalších nemocí. Navíc při naši kyslíkové terapii budete relaxovat ve vibračních křeslech u relaxační hudby se šálkem vybraného nápoje.

Součástí této procedury je i masáž obličeje. Masáž obličeje je velmi příjemná relaxační procedura, která přispívá k prokrvení pokožky, uvolňuje její napětí, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti a zpevní pokožku, čistí ji, rozjasňuje ji a vyhlazuje vrásky. Obličejová masáž také pomáhá zbavit se různých toxických látek.

Masáž obličeje

Na obličeji je velké množství nervových receptorů, proto masáž obličeje ovlivňuje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Velmi uklidňuje a je dosti blahodárná pro kůži i mysl. U nás jedinečně kombinujeme kyslíkovou terapii s masáží obličeje, aby došlo k úplné a maximální relaxaci. Nejen, že se budete cítit uvolněni, ale zároveň si odpočine také Vaše pokožka a uděláte něco pro své zdraví.

V našem studiu máte možnost využít moderní ošetření pleti obličeje pomocí ultrazvuku. Šetrným masážním přístrojem je do pokožky jemně vmasírováván kolagenový gel, bohatý na účinné látky, který znatelně vyživuje kůži a její různé vrstvy, a ta je pak hladší a pružnější, pleť hydratuje, udržuje pružnou a zabraňuje tvorbě vrásek.

Ultrazvukové ošetření pleti

Díky modernímu ultrazvukovému přístroji, který funguje na základě 3MHz vysokofrekvenčních zvukových vln, které snadno pronikají do hlubších vrstev pokožky a které nejsou pro lidi slyšitelné, je podporována buněčná obnova, zlepšován krevní oběh a mnohem lépe jsou zapracovávány kosmetické přípravky určené pro pleť. Náš ultrazvukový přístroj pomáhá také s otoky, vráskami, zlepšením akné a drobnými rankami na pleti. Ošetření je šetrné, bezbolestné a bezpečné.

Přístroj navíc pomocí světelné terapie zesiluje účinky gelu, ošetřuje pleť a působí také proti zánětům a vráskám. Pomáhá Vám mít přirozeně krásnou pokožku. Toto ošetření pleti je zcela bezbolestné, relaxační a velmi příjemné. Je vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

Průběh

Telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím internetového formuláře, si zarezervujete svůj termín. Poté, co se dostavíte ve smluveném čase, bude o vás kosmetička pečovat 60 minut.

Parametry

Kdo bude obdarovaný
žena, jednotlivec
Pro koho je poukaz určen
dcera, babička, kolegyně, maminka, manželka, kamarádka
Kolik je obdarovanému let
0-20, 21-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61 a více
Poukaz je k příležitosti
..jen tak, narozenin, Vánoc
Typ dárku
relax, krása & vizáž
Vybavenost
Wellness, Možnost občerstvení, Parkoviště placené, Wi-Fi
Kde uplatnit (kraje)
Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Kde uplatnit (okresy)
Celá ČR, Ostrava-město
Bonusy
nápoj zdarma
Výhody navíc
vhodné při učení a aktivním životním stylu

Při objednávání uveďte, že se jedná o dárkový poukaz včetně kódu dárkového poukazu.

Termín návštěvy je nutné domluvit telefonicky nebo online prostřednictvím rezervačního formuláře.

Věkové omezení  bez omezení
Omezení dle ročních období (dle sezóny)   bez omezení
Omezení dle počasí bez omezení
Jiná omezení bez omezení
Možnost přijít s dítětem lze - na vlastní odpovědnost

Omezení dle zdravotního stavu:

Inhalace kyslíku se nedoporučuje při: epilepsii, krátce po transplantaci orgánů, zvýšené činnosti štítné žlázy, pokročilé ateroskleróze, odlupování sítnice, zeleném zákalu, hnisavé sinusitidě, pokročilém vředovém onemocnění žaludku. 

Ultrazvukové ošetření pleti není vhodné při: těhotenství, nádorovém onemocnění (rakovina), virovém či bakteriálním onemocnění, akutním zánětu v oblasti obličeje, epilepsii, závažných onemocnění srdce a pro osoby s kardiostimulátorem.

Storno podmínky
Žádné nemáme

Kyslíkové studio a kosmetika

Žofinská 233/10
Ostrava 702 00

Telefon   770 610 209
E-mail info@kyslikove-studio.cz
Web www.kyslikove-studio.cz

Otevírací doba

Pondělí   9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00