.

Dárkový poukaz - luxusní stavebnicové zábradlí na míru v hodnotě 15 000 Kč
 • Dárkový poukaz - luxusní stavebnicové zábradlí na míru v hodnotě 15 000 Kč
 • Dárkový poukaz - luxusní stavebnicové zábradlí na míru v hodnotě 15 000 Kč
 • Dárkový poukaz - luxusní stavebnicové zábradlí na míru v hodnotě 15 000 Kč
 • Dárkový poukaz - luxusní stavebnicové zábradlí na míru v hodnotě 15 000 Kč
 • Dárkový poukaz - luxusní stavebnicové zábradlí na míru v hodnotě 15 000 Kč
 • Dárkový poukaz - luxusní stavebnicové zábradlí na míru v hodnotě 15 000 Kč
 • Dárkový poukaz - luxusní stavebnicové zábradlí na míru v hodnotě 15 000 Kč

Luxusní stavebnicové zábradlí na míru

 15 000 Kč
Kód:

Dopřejte svým blízkým pocit luxusu s tímto dárkovým poukazem na stavebnicové zábradlí na míru. Kvalita, elegance, nádherný design, kombinace krásného bukového dřeva, broušené a satinované slitiny hliníku  a  jednoduchá montáž  jsou přednosti, díky kterým je zábradlí Magnific - Luxury výjimečné a vyzdvihuje krásu moderního  interiéru. Díky použití nejkvalitnějšího a pečlivě vybraného tvrdého dřeva, působí toto zábradlí v interiéru elegantně, tepleji a příjemněji než klasické celokovové zábradlí. 

Počet

Hodnocení: Žádné recenze
 • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
 • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
 • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz na Luxusní stavebnicové zábradlí na míru v hodnotě 15 000 Kč.

Pokud Vaši blízcí staví nový dům nebo plánují rekonstrukci, instalací stylového designového zábradlí s použitím nejkvalitnějších, pevných přírodních materiálu, jako je například bukové dřevo, vyzdvihne krásu jejich interiéru. Bezesporu největší předností této elegantní  kombinace je, že působí  daleko příjemněji a tepleji než klasické celokovové zábradlí a je možno jakkoliv barevně přizpůsobit k jejich interiéru.

Dárkový poukaz obsahuje

 • nákup v internetovém obchodě až do výše hodnoty poukazu

Design schodiště

Schodiště je dominantou interiéru – ať už v bytě nebo rodinném domě – a každá dominanta prostoru vyžaduje velmi zvláštní pozornost. Interiérové schodiště plní nejen svou komunikační funkci, ale i estetickou, a po finanční stránce je nemalou hodnotou bytu nebo domu. Design posouvá tento interiérový prvek do dimenzí, kam řadíme umělecké doplňky,  atypický nebo historický nábytek. Díky čím dál více spolehlivějším a dokonalejším konstrukcím si designéři mohou dovolit unikátní řešení. Nejde však ale jen o extravaganci, nýbrž o to, aby celek schodiště korespondoval s designem celého interiéru. K designérské originalitě nebo oživení se dnes používají různé doplňky, netradiční materiály či povrchová úprava.

Elegantní hranaté zábradlí

Nabízíme ucelenou řadu sloupků a madel ve čtvercovém provedení. Čtvercový typ zábradlí poskytuje domům rozdílný vzhled než např. běžně používané typy s kulatými sloupky. Hranaté zábradlí působí velmi elegantně, a výsledkem je velice čistý a moderní design, který zjemní interiér i exteriér domu a skvěle koresponduje s okolními rovnými liniemi, jako jsou schodiště, stěny či dveře. Hranaté zábradlí sluší nejenom moderním novostavbám či kombinovaným dřevostavbám, ale i starším domům, které procházejí renovací. Takovéto zábradlí z nich udělá opravdovou architektonickou perlu. Kvalitní dřevo je velmi krásný přírodní materiál a působí v interiéru daleko příjemněji a tepleji než celokovové zábradlí.

Sloupky zábradlí

Vyrábíme sloupky pro vrchní a také pro boční ukotvení, v různých délkách a v různých tloušťkách. Naše sloupky byly dlouho vyvíjeny a testovány pro max. pevnost, proto jsou naše sloupky silnější než u jiných výrobců. Standardně vyrábíme sloupky pro pět výplní, ale také na přání např. pro tři, čtyři, šest nebo sedm výplní. Síla sloupků od 60×45 mm až po 100×80 mm. Na přání jsme schopni vyrobit také ještě silnější. Jsme schopni se v mnoha ohledech přizpůsobit přání zákazníka.

Exteriérové zábradlí

Dodáváme také velmi elegantní hranaté sloupky pro exteriér s povrchovou úpravou elox v barvách silver nebo nerez. Materiál  je z vysoce kvalitních hliníkových příměsí. Za pomocí elektro - oxidace (eloxování) se na materiálu vytváří povrch 18-20 mikronů, který chrání před škodlivými vlivy počasí v interiéru i exteriéru. Takto upravený hliník se neohmatá, nepodléhá sluneční erozi, je tepelně stabilní, nerozpíná se, odvádí dokonale teplo i chladí, kapky deště nezanechají stopy. Nemusí se leštit, ani jinak ošetřovat.

Průběh

Vyberete si na našich internetových stránkách www.designovezabradli.cz druh sloupku a pošlete nám metráž. My Vám poté zašleme kompletní cenovou kalkulaci. Po dohodnutí ceny nám zašlete kód dárkového poukazu pro jeho uplatnění. My ho ověříme a zašleme Vám zboží na Vaši adresu. 

Parametry

Kdo bude obdarovaný
muž, žena, jednotlivec
Pro koho je poukaz určen
babičku, dceru, dědečka, kamaráda, kamarádku, maminku, manžela, manželku, syna, tatínka
Kolik je obdarovanému let
21-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61 a více
Poukaz je k příležitosti
..jen tak, narozenin, Vánoc
Typ dárku
Stavba, interiér, rodinný dům
Kde uplatnit (kraje)
Celá ČR, Moravskoslezský kraj
Kde uplatnit (okresy)
Celá ČR, Karviná
Výhody navíc
z pohodlí domova

Při objednávání uveďte, že se jedná o dárkový poukaz včetně kódu dárkového poukazu.

Věkové omezení  bez omezení
Omezení dle zdravotního stavu   bez omezení
Omezení dle ročních období (dle sezóny)   bez omezení
Omezení dle počasí bez omezení
Jiná omezení bez omezení
Možnost přijít s dítětem nelze

Storno podmínky
Žádné nemáme

Martin Kubíček

Telefon   608 714 889
E-mail magnificluxury@seznam.cz
Web www.designovezabradli.cz

Otevírací doba
Online objednávky nonstop nebo na zavolání