.

Dárkový poukaz na soukromí v pivních lázních pro dva s večeří - 4550 Kč
 • Dárkový poukaz na soukromí v pivních lázních pro dva s večeří - 4550 Kč
 • Dárkový poukaz na soukromí v pivních lázních pro dva s večeří - 4550 Kč
 • Dárkový poukaz na soukromí v pivních lázních pro dva s večeří - 4550 Kč
 • Dárkový poukaz na soukromí v pivních lázních pro dva s večeří - 4550 Kč
 • Dárkový poukaz na soukromí v pivních lázních pro dva s večeří - 4550 Kč
 • Dárkový poukaz na soukromí v pivních lázních pro dva s večeří - 4550 Kč

Soukromí v pivních a hudebních lázních pro dva s večeří

3 760 Kč
Kód:

Čeká Vás luxusní soukromí - celé pivní lázně budete mít jen sami pro sebe! 

Odpočiňte si a poznejte vnější i vnitřní blahodárné účinky kvalitního zlatavého piva. Užijte si proceduru Exclusive s koupelí, infrasaunou, bylinnými relaxačními lůžky a neomezenou konzumací lahodného lázeňského piva ze samovýčepu. To vše za doprovodu děl hudebních mistrů, jejichž tóny Vás pohladí na duši. A vše završíte výbornou večeří ve vyhlášené restauraci. Na takové wellness jen tak nezapomenete.

Počet

 • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
 • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
 • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz na proceduru Exclusive PRIVAT v pivních a hudebních lázních Oderberg s večeří v restauraci pro dvě osoby v hodnotě 4 550 Kč

Objevte nečekanou sílu zlatého moku. Uvolněte se, odpočiňte si a schovejte se na pár hodin před každodenním shonem a stresem do jedinečného historického prostoru pivních lázní. Vychutnejte si dokonalou vnější i vnitřní očistu těla i duše. Rozehřejte unavené svaly v infrasauně. Odhoďte ze sebe vše (obrazně i doopravdy) a ponořte se do příjemné pivní koupele za doprovodu děl hudebních mistrů. Natáhněte se na relaxační lůžko ze slámy a bylinek a popijte výborný ležák Oderberg speciálně vařený pro spotřebu v lázních a hotelu. 
Po celou dobu navíc budete v lázních úplně sami, sami si zvolíte pořadí částí procedury a užijete si nikým a ničím nerušené dvě hodiny božského klidu. 
Netradiční zážitek pak završíte chutnou večeří ve vyhlášené hotelové restauraci. Odcházet budete s těmi nejpříjemnějšími pocity!

Pivní lázeň má vynikající hydratační, antiseptické a mírně hojivé a protizánětlivé účinky, do koupele přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a mnoho dalších pokožce prospěšných látek. Po pobytu v lázních se budete cítit mladší a svěžejší než před ním.

Dárkový poukaz obsahuje

 • Pobyt v infrasauně
 • Pivní koupel s občerstvením
 • Relax na lůžkách se slámou a bylinkami 
 • Nefiltrovaný nepasterizovaný ležák Oderberg 12° v neomezeném množství
 • Večeři v hotelové restauraci dle vlastního výběru v hodnotě až do 800 Kč

Kompletní procedura trvá necelé dvě hodiny, sami si volíte pořadí jednotlivých částí. 
Procedura Exclusive probíhá v místnosti s pouze jednou vanou s vlastním výčepem, pivo si tedy můžete čepovat sami, co hrdlo ráčí. 

Pivní a hudební lázně Oderberg

Pivní a hudební lázně jsou umístěny v historickém sklepení překrásného, nově zrekonstruovaného secesního domu. Ve zbytku budovy sídlí hotel a restaurace Pod Zeleným dubem. 
Lázně jsou vybaveny infrasaunou zdobenou přírodním kamenem a dvěmi místnostmi s celkem třemi modřínovými vanami a příslušným počtem relaxačních slaměných lůžek protkaných bylinami z národního parku Podyjí. V jedné místnosti je samostatný výčep, do druhé donáší občerstvení sympatická obsluha.
Příprava koupelí probíhá podle originální receptury, která je chráněna výrobním tajemstvím. Jde o šikovně vyváženou směs  čerstvé mladiny, pivovarnických kvasnic, chmele, pivního oleje, pivní relaxační soli a pivní pěny. 
Každá koupel je spojená s poslechem překrásné hudby starých mistrů, která přišla na svět přibližně v době stavby objektu lázní. Výsledkem je pocit strhujícího historického propojení.
Pro potřebu lázní a hotelu se zde také vaří vlastní značka piva Oderberg. V prostoru lázní se čepuje nefiltrovaný a nepasterizovaný ležák Oderberg 12°. 

Restaurace Pod Zeleným dubem

V hotelové restauraci si zakládají na prvotřídních potravinách a jejich kvalitě a důraz kladou na poctivou domácí kuchyni. Čepují vlastní lahodné pivo Oderberg, které potěší každého pivního dobrodruha. V restauraci je i dětský koutek vybavený hračkami, mininábytkem a dětskou kuchyňkou, kde se nejmenší zákazníci mohou dobře zabavit při čekání na jídlo. Do jídelního lístku lze nahlédnout na webu restaurace. 

Parametry

Kdo bude obdarovaný
muž, pár, žena
Pro koho je poukaz určen
babičku, dceru, dědečka, děti, kamaráda, kamarádku, maminku, manžela, manželku, prarodiče, rodiče, syna, tatínka
Kolik je obdarovanému let
21-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61 a více
Poukaz je k příležitosti
..jen tak, 1. máje, narozenin, svatby, svátku, Valentýna, Vánoc, výročí
Typ dárku
jídlo, romantika, wellness & spa , ubytování, zábava
Vybavenost
Wi-Fi, Parkoviště bezplatné, Klimatizováno, Možný doplatek za další služby/zboží hotově, Možný doplatek za další služby/zboží platební kartou, Možný doplatek za další služby/zboží stravenkami, Možnost stravování, Možnost občerstvení, Wellness, Výtah, Recepce 24 hodin denně, Konferenční místnost, Přednáškový sál
Kde uplatnit (kraje)
Moravskoslezský kraj, Celá ČR
Kde uplatnit (okresy)
Celá ČR, Karviná
Počet osob
2 osoby
Bonusy
malé občerstvení
Výhody navíc
ležák Oderberg 12° v neomezeném množství

Dárkový poukaz je určen k uplatnění přímo v hotelu.
Termín procedury je nutno rezervovat telefonicky nebo e-mailem minimálně týden dopředu, u vytížených víkendových termínů lépe i dříve. 
Při rezervace termínu je třeba uvést informaci o dárkovém poukazu včetně kódu dárkového poukazu a poté dárkový poukaz předložit na místě v den procedury. 

Věkové omezení  Od 18 let
Omezení dle zdravotního stavu   Doporučujeme lidem trpícím srdečními chorobami, vysokým krevním tlakem, křečovými žilami apod. poradit se o vhodnosti pivní lázně a infrasauny se svým ošetřujícím lékařem. Pivní koupele nedoporučujeme také osobám po operacích srdce a těhotným ženám od 3. měsíce. Zájemci trpící alergií na seno a slámu by měli pobyt zvážit vzhledem k odpočinku na slámovém lůžku.
Omezení dle ročních období (dle sezóny)   Bez omezení
Omezení dle počasí Bez omezení
Jiná omezení Bez omezení
Možnost přijít s dítětem nelze

Storno podmínky
Rezervaci je možno zrušit, nebo změnit nejpozději 48 hodin předem. Při pozdějším zrušení voucher propadá. 

Hotel Pod Zeleným dubem
nám. Svobody 37
735 81 Bohumín

Telefon   555 506 606, 604 669 220
E-mail lazne@oderberg.cz
Web www.oderberglazne.cz

Otevírací doba

Pondělí   10:00 - 22:00
Úterý 10:00 - 22:00
Středa 10:00 - 22:00
Čtvrtek 10:00 - 22:00
Pátek 10:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 22:00
Neděle 10:00 - 22:00