Dárkový poukaz na The Reconnection pro životní harmonii - 7 400 Kč
  • Dárkový poukaz na The Reconnection pro životní harmonii - 7 400 Kč

The Reconnection proces - pro osobní rozvoj a životní harmonii

 7 400 Kč
Kód:

Vyzkoušejte novou jedinečnou cestu k obnově vnitřní rovnováhy a nalezení životního směru. Využijte potenciálu všudypřítomných energií a nasměrujte své tělo  a mysl ke stavu spokojenosti. The Reconnection - to je nový nezatěžující a bezdotekový přístup k nápravě nepříjemných chyb v kódu povzneseného života.

Počet

  • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
  • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
  • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz na The Reconnection proces - pro osobní rozvoj a životní harmonii v hodnotě 7 400 Kč.    

Poznejte lépe sami sebe, pozvedněte své přežívání na prožívání a nastolte si v životě řád. Objevte tajemnou sílu rekonekce - obnovení ztraceného spojení s všudypřítomnými harmonizačními frekvencemi léčivé energie. Naučte se využít této tajemné energie s pomocí zkušeného terapeuta při bezdotykovém sezení. Takový netradiční zážitek Vám změní život a pomůže objevit tu správnou cestu za štěstím a spokojeností. 

Dárkový poukaz obsahuje

  • Dvě The Reconnection sezení (každé 30 - 45 minut dlouhé)

Průběh 

Proces Znovunapojení se provádí ve rámci dvou sezení (30-45 minut), která musí být provedena v rozmezí 4 dnů. Během sezení budete ležet na lehátku se zavřenýma očima a odpočívat. Celá procedura je prováděna bezdotykově. Praktik rekonekce se jednoduše napojí na zřídla energie té správné frekvence a využívá je pro energetickou aktivaci klienta. Během terapie dojde hluboko v těle k souznění s léčebnou frekvencí a ke stimulaci vlastních schopností a funkčnosti. Tělo se tak brzy začne navracet ke stavu rovnováhy a zdraví. 

Při sezení můžete zažít různorodé pocity, například brnění, teplo, chlad, samovolné pohyby různých svalů a částí těla, mrkání očních víček, změnu dýchání. Můžete mít pocit že se vznášíte, můžete mít pocit, že se Vaše tělo zvětšuje, můžete vidět barvy, které jste ještě neviděli, můžete slyšet zvuky, které jste ještě neslyšeli, můžete vidět spoustu obrazů a může se Vám vrátit spousta vzpomínek, na které jste již zapomněli. Účinek rekonekce ale není kauzálně spojen s intenzitou smyslového prožitku. Vnímání frekvencí není podmínkou pro dosažení cíle, naopak existují klienti, u nichž se žádné doprovodné efekty neobjeví. 

The Reconnection proces - pro osobní rozvoj a životní harmonii 

The Reconnection (Znovu-napojení) je evoluční proces, který organismus navrací do stavu přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy ve všech oblastech života. Mnoho klientů zažije po Reconnection trvalé a důrazné změny na mnoha úrovních. Jde o spojení s frekvencemi, které jsou v prostoru kolem nás všudypřítomné. Naladit se na ně může v podstatě každý. Jakmile tělo tyto frekvence ucítí, rozpomene se, že tuto úroveň harmonie a zdraví již zná a začne se do tohoto stavu přirozené harmonie vlastními silami ladit.

Reconnection zpomaluje i zastavuje proces stárnutí našeho fyzického těla. Dochází k výraznému zklidnění a reorganizaci  života směrem k harmonii, prohlubuje se spokojenost a efektivita. Rekonekce snižuje hladinu vnitřního stresu, navrací organismu rovnováhu a zdraví a navyšuje energii v těle. Klienti proces často popisují jako překvapivý nárůst životní energie, vnitřní jistoty a jasného intuitivního směřování k věcem, které v podstatě vždy chtěli (alespoň podvědomě) dělat.

The Reconnection je o návratu k sobě samému, o lepším poznání vlastního já a nalezení té správné životní cesty. Každý tento proces prožívá jinak, individuálně. 

Parametry

Kdo bude obdarovaný
muž, žena, jednotlivec
Pro koho je poukaz určen
babička, dcera, dědeček, kamarád, kamarádka, maminka, manžel, manželka, syn, tatínek
Kolik je obdarovanému let
0-20, 21-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61 a více
Poukaz je k příležitosti
..jen tak, narozenin, Vánoc
Typ dárku
zdraví
Vybavenost
Wi-Fi, Bezbariérový přístup, Možný doplatek za další služby/zboží hotově, Možný doplatek za další služby/zboží stravenkami, Vstup s domácím mazlíčkem (pejskem) povolen, Výtah
Kde uplatnit (kraje)
Celá ČR, Hlavní město Praha
Kde uplatnit (okresy)
Celá ČR, Praha

Uplatnit dárkový poukaz a zarezervovat si termín sezení je možno telefonicky nebo e-mailem. 
Při uplatnění je nutno uvést informaci o uplatnění dárkového poukazu včetně kódu dárkového poukazu. 

Po domluvě lze sezení uskutečnit i mimo provozovny. 

Věkové omezení  bez omezení
Omezení dle zdravotního stavu   bez omezení
Omezení dle ročních období (dle sezóny)   bez omezení
Omezení dle počasí bez omezení
Jiná omezení bez omezení
Možnost přijít s dítětem pouze, je-li dítě klientem

Storno podmínky
Žádné nemáme

Iveta Skřivanová - Reconnective Healing a The Reconnection
nám. T. G. Masaryka 1011
290 01 Poděbrady

Iveta Skřivanová - Reconnective Healing a The Reconnection
Hybernská 24
110 00 Praha 1, 3. patro

Telefon 724 083 004 
E-mail iveta.skrivanova@rekonektivnicentrum.cz
Web www.rekonektivniterapie-podebrady.cz
www.rekonektivnicentrum.cz


Otevírací doba

Na základě předchozí domluvy kdykoliv.