Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Adrenalinové zážitky

Napětí, ztuhlá krev v žilách, zatajený dech a nepopsatelný pocit senzace! Darujte objevování mezí s dárkovými poukazy na adrenalinové zážitky. Ať už si v naší nabídce dárkových poukazů vyberete akční střelbu na střelnici, voucher na adrenalinovou jízdu v rychlém autě či poukázku na seskok padákem, bude to zážitek, na který obdarovaný nezapomene!

Adrenalinové zážitky

Aktivní filtryV kategorii akční naleznete dárkové poukazy pro milovníky adrenalinu. Můžete obdarovaným vybrat například dárkový poukaz na tandemový seskok nebo věnovat poukaz na výukovou plavbu lodí.

Oblíbené jsou také dárkové vouchery do střelnice, kde si obdarovaný může vyzkoušet například situační střelbu s videoprojekcí.

Vhodnou volbou pro vaše zaměstnance budou dárkové poukazy na únikové hry, které stmelí kolektiv a podpoří týmového ducha. Vaše děti zase nadchnou poukázky na zábavní centra.

Po vypjatých chvílich plných adrenalinu dopřejte svým blízkým relaxaci v podobě dárkového poukazu na koupele nebo jim můžete rovnou pořídit dárkový voucher do lázní.

Potřebuje obdarovaný trošku posílit zdraví? K tomuto účelu zde naleznete dárkové poukazy z kategorie pro zdraví.

Pro lepší orientaci využijte vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Šumperku nebo použijte filtr v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Královéhradeckém kraji.