Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Kurzy gastronomie

Máte v okolí někoho, kdo by se chtěl stát someliérem? Nebo by chtěl umět míchat lahodné koktejly jako profesionální barman? Věnujte obdarovanému dárkový poukaz z kategorie gastronomických kurzů. Zde naleznete jak kurzy na míchané nápoje, tak kurzy na přípravu jídla, ale také třeba kurz přípravy jídelníčku na míru.

Kurzy gastronomie

Aktivní filtryHledáte něco netradičního v oblasti stravování? Podívejte se do sekce dárkových voucherů jídlo - ostatní, kde určitě najdete to pravé. Dále můžete věnovat třeba poukaz na výborný raw dort.

O gurmánský nevšední zážitek se také postará jeden z našich dárkových poukazů. Uvidíte, že s ním sklidíte úspěch!

Mnoho dobrého jídla a skvělého piva, můžou obdarovaní zažít s dárkovým poukazem na návštěvu rodinného pivovaru. Pokud je obdarovaný vinař, věnujte mu poukaz na návštěvu vinného sklepa.

Chcete mít všechny poukazy pěkně pohromadě? V tom případě se podívejte do kategorie dárkových poukazů v celé České republice. Nebo se  můžete podívat také na dárkové poukazy pouze pro dospělé.

Spoustu legrace a netradičního rozptýlení můžou obdarovaní zažít s dárkovými poukazy z kategorie zábava.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Pardubicích nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Olomouckém kraji.