.

SOUTĚŽ s Měsícem adrenalinu

Autor
SOUTĚŽ s Měsícem adrenalinu
Měsíc ADRENALINU je v plném proudu a nyní je čas si pořádně zasoutěžit! Zapojte se i vy do VELKÉ SOUTĚŽE o Univerzální dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč! Soutěžíme na facebookových stránkách Darujpoukaz.cz až do 30. září 2019.

Září – Měsíc ADRENALINU

Autor
Září – Měsíc ADRENALINU
Celé září se na Darujpoukaz.cz ponese v duchu adrenalinu, sportu a akční zábavy! Připravili jsme si pro vás výběr těch nejodvázanějších dárkových poukazů, těšit se můžete také na SOUTĚŽ o dárkový poukaz na nezapomenutelný zážitek a u vybraných poukazů na zajímavé SLEVY. Akce trvá až do 30. září, tak buďte u toho s námi a pořádně se odvažte!

Květen - Měsíc únikových her

Autor
Květen - Měsíc únikových her
Celý KVĚTEN se můžete na Darujpoukaz.cz těšit na hry plné napětí, adrenalinu a zábavy! V rámci akce „MĚSÍC ÚNIKOVÝCH HER“ jsme si pro Vás připravili spoustu soutěží o doslova tajemné výhry. Užijte si společně s námi měsíc nabitý zábavou a nechte se inspirovat zajímavými únikovými hrami pro děti i dospělé.

Kyslíku není nikdy dost – SOUTĚŽ

Autor
Kyslíku není nikdy dost – SOUTĚŽ
Tentokrát soutěží OSTRAVA a okolí! Ve spolupráci s našim partnerem Kyslíkové studio a kosmetika Ostrava jsme si pro vás, milí Ostraváci, připravili VELKOU SOUTĚŽ o MÁJOVOU VÝHRU! Soutěž probíhá na facebookových stránkách Darujpoukaz.cz až do 1. května 2019 a výhra je opravdu lákavá. Kyslík nebo kosmetika? A co takhle vyzkoušet obojí a dopřát si PERFEKTNÍ PÉČI na míru? Kyslíkové studio a kosmetika Ostrava nabízí rovnou 6 variant BALÍČKŮ PROCEDUR

Střelnice aneb TREFA DO ČERNÉHO!

Autor
Střelnice aneb TREFA DO ČERNÉHO!
Máte rádi výzvy a chtěli byste zažít pořádný adrenalin? A co takhle vyrazit na střelnici a na vlastní kůži zažít, jaké to je, když z vašich rukou vyjde ohlušující výstřel? Strach, napětí, a nakonec nepopsatelné vzrušení. Vyzkoušejte si i vy, jestli se trefíte do terče! Mít v rukou tak mocný nástroj vyžaduje velkou dávku odvahy a sebeovládání, přesto má možnost vyzkoušet si tento pocit každý.