Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Vzdělávání & kurzy

Rádi byste darovali něco užitečného a praktického? Chtěli byste, aby váš dárek měl přesah a přinesl něco navíc? Věnujte dárkový poukaz na kurz online nebo poukázku na zážitkový kurz. Rád by se obdarovaný zlepšil v jazycích? Angličtina online může být ideální dárek. Kurzy nemusí být jen online, ale mohou být také spojené se zážitkem a získáním nové zkušenosti.

Vzdělávání & kurzy

Aktivní filtryZážitkový kurz nebo online kurz můžete věnovat jako dárkový poukaz na Vánoce nebo jako poukázku k narozeninám. Ne každého ale voucher na kurzy nadchne, proto můžete darovat něco praktického. Pro nejmenší to může být poukaz pro děti, pro partnera poukázka pro muže, pro partnerku dárkový voucher pro ženu.

Vouchery můžete vybírat také podle příležitosti, jako je např. vánoční poukaz nebo podle zaměření, třeba relaxační poukaz.

Pokud vybíráte dárek pro partnera, který byste si chtěli užít oba, pak se podívejte na dárkové poukazy pro dva. Romantiku, relax či trochu adrenalinu si užijete společně.

Obklopuje se vaše partnerka ráda luxusem? Nakoukněte do sekce luxusních dárkových poukazů. Nevíte-li si rady, můžete věnovat Univerzální dárkový poukaz a výběr nechat na obdarovaném.

Chcete udělat radost a zároveň ušetřit? Potom navštivte kategorii dárkových poukazů ve slevě. Nebo použijte vyhledávání dle filtru a nastavte si cenu, za jakou byste chtěli poukaz zakoupit.

Pro lepší orientaci využijte vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy ve Vsetíně nebo použijte filtr v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v kraji Vysočina.