Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr
Máte-li zájem stát se naším partnerem a mít zde odkaz na svůj web, určitě se nám ozvěte pro domluvení spolupráce. Napište nám na info@darujpoukaz.cz o jaký web se jedná a kam byste umístili náš odkaz. Zároveň nám zašlete Váš odkaz (ideálně přímo jako HTML kód) a my jej umístíme na této stránce. Umístění odkazu či loga je možno také formou placené spolupráce.

Přehled všech našich vzorů odkazů včetně HTML kódů naleznete ZDE.

Naši partneři:

Jump Academy Olomouc je největší jump arena v Olomouci. Přijďte si zaskákat do našeho trampolínového centra a užijte si příjemně strávené chvíle s rodinou.

BioVendor LM
 je partnerem webu Darujpoukaz.cz. BioVendor LM nabízí komplexní řešení pro diagnostické laboratoře. Od distribuce spotřebního materiálu po automatizaci na klíč. Zastupuje přední světové výrobce a podílí se na vývoji inovativních produktů firem skupiny BioVendor Group.

Partnerem webu je Kalkulačka čisté mzdy na portálu Euro.cz Výpočet čisté mzdy není zdaleka tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. Díky Euro.cz se ale dopočítáte vždy.

Srovnávací testy produktů od portálu Arecenze.cz. Pokud vybíráte pračku, televizi nebo třeba nový mobil, porovnání nejlepších výrobků na trhu napříč mnoha kategoriemi vám může usnadnit vaše nákupní rozhodování.

Chystáte se vyrazit na řeckou Krétu a nevíte kde si půjčit auto? Půjčovna aut Kréta je volbou, kterou doporučujeme. 

Široký výber biokozmetiky a prírodnej kozmetiky nájdete na eshope BIOnatural.

Na portálu Rankito.cz pro vás vybíráme a hodnotíme nejlepší produkty na trhu napříč několika kategoriemi. Chcete kupovat kvalitní produkty? Podívejte se k nám a ušetřete čas i peníze.

Jste fanoušky cestování, dějepisu a zeměpisu? V tom případě vyrazte na tematický web Skompasem.cz - kde se dozvíte, co jste neznali. 

Výběr toho správného šperku nebo náhrdelníku nebývá jednoduchým úkolem, ale to neplatí po vstupu na stránky HGM.cz

Recenzní portál Testado.cz pro vás vybírá nejlepší produkty za nejlepší ceny. Testy, srovnávací žebříčky a recenze mobilů, televizí, elektroniky a služeb. Šetří váš čas a peníze.

Partnerem je také Naturhelp, internetový magazín o zahradě a pěstování rostlin.

Portál ChytrýVýběr.cz srovnává a vybírá nejlepší produkty na trhu. Přehledné porovnání a výběr odborné redakce na jednom místě. Vybírejte správně a nakupujte chytře.

Doporučujeme catering od kuchařského týmu cateringu Šafrán se sídlem v Teplicích.

Ušetřete na nákupu díky slevovým kupónům na webu Abkupony.cz. Stovky českých e-shopů nabízí pravidelné slevové akce a výprodeje, které u nás naleznete na jednom místě.

Recenze a srovnání veškerého všech možných produktů najdete na portálu Všeuměl.cz, který hodnotí ty nejlepší výrobky napříč všemi kategoriemi.