Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Akční

Rádi byste udělali radost pořádným dárkem? Dárková poukázka na adrenalinový zážitek zaručeně potěší. Můžete věnovat dárkový poukaz na akční dobrodružství, ať již ve vzduchu na zemi nebo ve vodě. Akční zážitky jsou dárkem na celý život. Trochu akce potěší jak muže, ženy, děti i páry. U nás můžete vybírat z různých zážitkových dárků formou dárkové poukázky.

Akční

Aktivní filtryDárkové poukazy na adrenalinové zážitky potěší každého příznivce akční zábavy. Vybírat můžete z poukazů na zážitky ve vzduchu nebo obdarovanému dopřát chvíle adrenalinu prostřednictvím voucheru na akční kurz.

Pro milovníky rychlých aut máme kategorii auto/moto, kde si obdarovaný může vyzkoušet například jízdu v Lamborghini. Oblíbené jsou také dárkové poukazy do střelnice a poukázky na sportovní aktivity.

Pro sportovněji či akčněji založené rodiny by mohly být zajímavým dárkem zážitkové vouchery do zábavních center, poukazy na cyklovýlety nebo také únikové hry.

Pokud by si obdarovaný po akčním odpoledni potřeboval odpočinout, ideální volbou je voucher do wellness nebo poukaz na relax.

Po adrenalinovém vypětí je dobré pořádně se najíst. To zajistí poukazy na dobré jídlo v restauraci nebo vouchery na gurmanské zážitky, které rozmazlí chuťové pohárky jak dospělým, tak dětem.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Brně nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Jihomoravském kraji.