Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Ostatní

Darujte svým blízkým společnou návštěvu pivních lázní, návštěvu minipivovarů nebo ochutnávku kvalitního vína, piva s vločkami z 24 karátového zlata a další originální pochutiny. V této kategorii dárkových poukazů naleznete neotřelé chutě a labužnické zážitky, které udělají radost nejen gurmánům, ale každému, kdo má vytříbený jazýček.

Ostatní

Aktivní filtryTakový dárkový poukaz na gastronomický kurz se může stát opravdu skvělým dárkem pro člověka, který rád zdokonaluje své kulinářské umění. Dále můžete věnovat třeba poukaz na gastronomický zážitek.

Pozvěte svou vyvolenou prostřednictvím dárkového poukazu na romantickou večeři při svíčkách a zabodujte u ní.

Lahodná káva a kousek zdravého zákusku, k tomu příjemné prostředí a usměvavý personál. Tak přesně tento zážitek si může obdarovaná navodit s dárkovým poukazem do cukrárny či kavárny.

Kutilové a zahradkáři si zde také příjdou na své. Věnujte jim dárkový voucher na nákup potřeb pro svého koníčka u uvidítě, že budou skákat radostí. Dále můžete věnovat velice vyhledávanou poukázku na úklid domova.

Milovníka technických vymožeností zcela jistě potěší dárkový poukaz na nákup v jeho oblíbeném obchodě s elektronikou.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Klatovech. nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Ústeckém kraji.