Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

E-shopy

Když si nejste jisti, co by Vašemu blízkému udělalo radost, darujte mu poukaz v určité hodnotě na nákup libovolného zboží z e-shopu prodejce. Vyberete zaměření dle typu nabízeného zboží konkrétního e-shopu a další výběr už  nechte na obdarovaném. Co by Vašeho blízkého mohlo potěšit? Sport, oblečení, šperky, dekorace..?

E-shopy

Aktivní filtryDárkové poukazy na nákup v e-shopu jsou velmi praktické a obdarovávanému dáváte velkou volnost výběru, a to většinou z celé nabídky daného e-shopu. Velmi oblíbené jsou dárkové poukazy na nákup oblečení nebo poukázky na elektroniku.

Pokud byste rádi udělali radost ženě, velmi populární jsou vouchery na kosmetiku, kdy si může obdarovaná vybrat cokoliv z kosmetiky nebo drogistického zboží, co se ji líbí nebo co zrovna potřebuje.

Máte-li v plánu podívat se po dárkovém poukazu pro děti, pak v e-shopu můžete provést výběr společně a děti budou nadšené.

Můžete vybírat také v konkrétních e-shopech, např. dárkový poukaz na nákup v internetovém obchodě xtremeshop.cz

Dobrou volbou je také výběr přímo v jednotlivých kategoriích, třeba dárkové poukázky na lázeňské pobyty nebo čím dál více vyhledávanější vouchery na únikové hry.

Zajímavou alternativou je možnost vyhledávaní také přímo dle lokalit, např. dárkové poukazy v Praze nebo se můžete zaměřit na celý větší region, například celý kraj a nechat si zobrazit třeba nabídky dárkových poukazů v Moravskoslezském kraji.