Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Relax

Darujte svým blízkým čas, který budou mít jen pro sebe. Nechte je opečovávat při relaxačních procedurách, pošlete je za kulturou nebo je nechte, ať si sami vyberou, co jim vyhovuje. V nabídce poukazů naleznete různé druhy masáží, kosmetické ošetření či relaxační pobyty. Dopřejte svým blízkým to nejlepší a nechte je relaxovat.

Relax

Aktivní filtryRelaxace není nikdy dost. Věnujte proto dárkový poukaz na masáž nebo na příjemnou zkrášlující proceduru. Pro nakupovací nadšence zde máme kategorii nakupování, kde najdete dárkové poukázky i na tuto formu relaxace.

Milovníky přírody určitě zaujmou dárkové vouchery na ubytování v přírodě, kde obdarovaný může načerpat tolik potřebnou energii.

Dárkové poukazy na návštěvu muzeií najdete v sekci kulturní vyžití. Po uměleckém zážitku budou obdarovaní určitě chtít posedět a poklábosit s přáteli. K tomuto účelu volte vouchery z kategorie posezení.

Možná, že vaší blízcí budou potřebovat k relaxaci dělší dobu. V tomto případě volte dárkové poukazy na luxusní pobyty nebo horská ubytování. Pro chvíle odpočinku stráveného ve dvou vyberte jeden z romantických balíčků.

Někteří lidé rádi odpočívají prostřednictvím sportovní aktivity. Darujte jim proto například poukázků na vstup do fitcentra.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Hradci Králové nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Jihočeském kraji.