Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Praktické

Praktické dárky už dávno nejsou klišé. Chcete-li být originální, věnujte svým blízkým přesně to, co potřebují. V naší nabídce dárkových poukazů naleznete například plenkový kočárek pro právě narozené miminko, sadu bezchlórových čisticích prostředků nebo také designovou dětskou módu. S našimi poukazy určitě uděláte radost.

Praktické

Aktivní filtryNarodil se vašim známým potomek a vy netušíte čím ho obdarovat? Nevěšte hlavu a věnujte mu dárkový poukaz na nákup ve specializovaném obchodě pro miminka, kde mu jeho rodiče koupí to, co zrovna pokládají za nutné.

Potřebuje vůz vašeho muže nové pneumatiky či jinou nutnou údržbu? V tom případě se podívejte do kategorie servis a údržba.

Rodinným příslušníkům, kteří se rádi vzdělávají věnujte dárkový voucher z kategorie vzdělání a kurzy nebo jim udělejte radost věnováním poukazky na dárkové předměty.

Pokud obdarovaní nejsou prakticky zaměření, možná je potěší spíše dárkový poukaz na zakoupení koncertní vstupenky jejich oblíbené kapely. Také by je mohl nadchnout voucher na výběr obrazů z moderní galerie.

Darováním poukazu na koštování dobrého moravského vína či poukazem na návštěvu pivovaru také určitě potěšíte.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Českých Budějovicích nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Karlovarském kraji.