Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Auto / moto

Milují vaši blízcí rychlá auta nebo motorky? Rádi cítí při jízdě vítr ve vlasech? Pak dárkové poukazy na zapůjčení motocyklu, na jízdu ve Ferrari nebo Lamborghini, jsou přesně to pravé. S našimi dárkovými poukazy můžete darovat zážitek z královské jízdy v krásném luxusním voze a splnit tak obdarovanému třeba dětský sen.

Auto / moto

Aktivní filtryAdrenalin a požitek z rychlé jízdy je, vzrušení kdy můžete věnovat dárkové vouchery z oblasti adrenalinových zážitků. Zážitek na závodní trati v rychlém voze je na celý život. Jistotu při rychlé jízdě zaručují kvalitní pneumatiky, ty prověřují nezávislé testy pneumatik jako ADAC, Autobild, ÚAMK aj.

Oblíbené jsou také dárkové poukazy na tandemové seskoky nebo vyhlídkové lety se zkušeným pilotem. Dále můžete věnovat poukázky do zábavních center nebo darovat voucher na zážitkový program při kterém si příjde na své komplet celá rodina. Dobrou volbou jsou také poukazy na únikové hry.

Co takhle udělat manželce obrovskou radost a věnovat jí dárkový poukaz do lázní? Nebo ji alespoň darovat voucher na ozdravné koupele či jí zakoupit poukázku na relaxační masáž.

Věnovat také můžete oblíbené poukazy do sauen nebo darujte dárkové vouchery do solárií.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Břeclavi nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Praze.