Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Cestování

Každý by si rád občas odpočinul a vyrazil někam na cesty. Ať už se rozhodnete poslat vaše blízké na jednodenní výlet nebo na cestu po Evropě, nechte se inspirovat naší nabídkou dárkových poukazů v této kategorii. Naleznete zde poukazy jak na poznávací zájezdy, tak na různé tuzemské i zahraniční dovolené či dovolené na míru.

Cestování

Aktivní filtryObdarujte své rodinné příslušníky poukazem z kategorie dovolená a nechte je zažít chvíle relaxace u prosluněného moře. Kdyby obdarovaní chtěli vyrazit někam za kulturou, můžete jim věnovat dárkový poukaz na poznávácí zájezd.

Rodinky s dětmi by mohly zajímat poukazy na víkendové pobyty nebo vouchery na výlety do přírody, hlavně nezapomenout na campingové vybavení.

Cestování bez vhodných zavazadel může být někdy hodně nepříjemné. Nepodceňte proto tuto položku a věnujte některý z dárkových poukazů na nákup cestovních zavazadel.

Možná, že po dlouhém cestování se budou obdarovaní cítit unavení. Nakoukněte proto do sekce zdraví a vyberte jim dárkový poukaz na ozdravnou proceduru po které se budou cítit jako znovu zrození!

Kdyby vaší blízcí chtěli svůj volný čas strávit spíše prostřednictvím oblíbené aktivity můžete jim nabídnout voucher z kategorie hobby.

Pro lepší orientaci využijte vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Ostravě nebo použijte filtr v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Královéhradeckém kraji.