Klikněte pro filtr
 • Kdo bude obdarovaný
 • Vztah k obdarovanému
 • Kolik je obdarovanému let
 • Poukaz je k příležitosti
 • Typ dárku
 • Výběr oblasti
 • Vybavenost
 • Cena poukazu
  Od:
  Do:

Zrušit výběr

Chcete se o spolupráci s Darujpoukaz.cz dozvědět více?

Hledáte informace o podmínkách a provizním systému Darujpoukaz.cz?

Zde naleznete všechny důležité informace, které vás provedou od registrace až po nahrávání podkladů pro vaše nabídky poukazů, které chcete na Darujpoukaz.cz vystavit.

Naleznete zde také informace o tom, jak probíhá prodej poukazů a následné uplatňování zákazníkem včetně vystavování dokladů.

 • První krok - registrace
 • Podmínky pro spolupráci
 • Zaslání podkladů pro vytvoření nabídky
 • Schválení náhledů vaší prezentace
 • Jak probíhá prodej poukazů, proces a fakturace
 • Uplatňování poukazů
 • Řešení pro e-shopy
 • Vlastní kódy
 • Grafika dárkových poukazů
 • Umístění odkazu na váš web
PRVNÍ KROK - registrace

Rozhodli jste se pro spolupráci s Darujpoukaz.cz a chcete mít i vy své nabídky služeb či zboží v nabídce Darujpoukaz.cz? Rádi vaši firmu přivítáme mezi naše partnery.

Abychom s vámi mohli komunikovat a domlouvat podmínky spolupráce, je nutné abyste vaši firmu nejdříve nezávazně zaregistrovali přes krátký registrační formulář na našich webových stránkách, určených firmám.

Pro zobrazení klikněte: REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Registrací se ničemu nezavazujete, registrace je zcela zdarma.PODMÍNKY PRO SPOLUPRÁCI

Po vaší registraci vám v nejbližší možné době zašleme na váš kontaktní e-mail (který jste uvedli v registračním formuláři) podrobné podmínky pro spolupráci. V podmínkách naleznete veškeré důležité informace, které by vás mohly zajímat. Důkladně si pročtěte možnosti provizních balíčků a vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje a jehož podmínky jste schopni splnit. 

Máte-li k podmínkám spolupráce jakékoliv doplňující dotazy, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu.

Jestli jste nedočkaví, můžete si tyto podmínky stáhnout zde:

PDF ke stažení: PODMÍNKY PRO PARTNERY


TOPOVÁNÍ nabídek

Chcete být vidět více než ostatní firmy ve stejné kategorii nebo byste chtěli mít svůj banner přímo na hlavní stránce Darujpoukaz.cz?
Pak vás budou zajímat naše dodatkové služby. Podmínky těchto služeb naleznete v souboru "Podmínky pro partnery" výše v sekci TOP nabídka.ZASLÁNÍ PODKLADŮ PRO VYTVOŘENÍ NABÍDKY

Jestliže jsme se společně posunuli k dalšímu kroku vedoucímu k uzavření spolupráce, můžete využít formuláře pro vkládání podkladů ke svým nabídkám.

Formulář vám zašleme na e-mail, jakmile si prostudujete podmínky spolupráce a dáte nám vědět, o který provizní balíček máte zájem.


Do formuláře prosíme, uveďte veškeré informace, které pokládáte za důležité a které by mohly vaše zákazníky zajímat. Snažte se co nejdetailněji popsat svou nabízenou službu nebo produkt a také se nebojte rozepsat se o své firmě. Zákazníci jistě ocení, že jim dáte co nejvíce informací, aby se mohli lépe rozhodovat při výběru toho pravého dárku pro jejich blízké.

Texty v případě potřeby mírně upravíme nebo doplníme tak, ať zůstane zachována stejná struktura u všech nabídek.

Zpracované návrhy vašich nabídek vám nejdříve zašleme ke schválení a až po té je vystavíme nebo poupravíme dle vašich požadavků.

Obrázky prosíme dodejte v co nejlepší kvalitě. Je třeba, aby obrázky měly kratší stranu minimálně o velikosti 800 px. Větší obrázky si už přizpůsobíme dle potřeby.


Nabízíme dva způsoby, jak nám můžete své podklady zaslat:

1) Přes online formulář na odkaze: https://darujpoukaz.cz/firmy/darkove-poukazy

2) Dáváte-li přednost offline formuláři, využijte náš interaktivní PDF formulář, který nám pak zašlete prostřednictvím e-mailu na info@darujpoukaz.cz.
Obrázky a fotky prosíme zasílejte vždy zvlášť do samostatného e-mailu s předmětem: Obrázky k formuláři

PDF formulář ke stažení zde: Interaktivní PDF formulář pro vložení poukazů
(formulář je NUTNÉ stáhnout k sobě do počítače a vyplnit např. v programu Adobe Acrobat Reader a uložit!)

Pro oba formuláře je připravený detailní návod, jak postupovat při vyplňování: Manuál pro vložení dárkových poukazůPodmínkou k uzavření spolupráce je podepsání smlouvy o spolupráci.
Smlouvu včetně platných obchodních podmínek vám zašleme na e-mail, jakmile od vás obdržíme vyplněný formulář s podklady k vašim nabídkám.VZÁJEMNÉ SCHVÁLENÍ VAŠICH NABÍDEK NA DARUJPOUKAZ.CZ

Po podpisu smlouvy začneme pracovat na vaší prezentaci na Darujpoukaz.cz. Zpracovaný profil i samotné nabídky dárkových poukazů vám před zveřejněním zašleme ke schválení.

Texty a obrázky lze kdykoliv dodatečně upravit. Znění vašich nabídek však předem pečlivě zvažte. Berte na vědomí, že zákazníci mají 12 měsíců na uplatnění zakoupeného poukazu, proto je dobré neprovádět změny příliš často. To se týká hlavně informací, co je v ceně poukazů a samotné ceny. Ušetříte tím práci hlavně sami sobě při případném dodatečném dohledávání původního znění poukazů. Zákazník od vás musí vždy dostat přesně takovou službu, kterou si zakoupil. Dodatečné změny se mohou týkat pouze nově prodaných poukazů, nikoliv těch již zakoupených.

Až po vzájemném odsouhlasení vašich nabídek poukazů a profilu na Darujpoukaz.cz vaši prezentaci zveřejníme. Pak se již můžete těšit na své první prodeje a spokojené zákazníky.JAK PROBÍHÁ PRODEJ POUKAZŮ a fakturace

Informace k procesu prodeje vašich dárkových poukazů na Darujpoukaz.cz a jejich následné fakturace naleznete také podrobně rozepsány v podmínkách spolupráce.

Zde si pro představu prohlédněte jednoduchý přehled, jak bude probíhat prodej vašich poukazů na Darujpoukaz.cz a fakturace:

UPLATŇOVÁNÍ POUKAZŮ

Od zakoupení vašeho poukazu má zákazník celých 12 měsíců na jeho uplatnění u vás. Do té doby není třeba z vaší strany žádná akce. Jen vyčkejte, až se vám zákazník sám ozve. Zákazníka sami nekontaktujte. Vzhledem k tomu, že jsou dárkové poukazy většinou darovány jiné osobě, kontaktování zákazníka by postrádalo smysl.

Dárkový poukaz můžete jako prodejce ve své administraci na Darujpoukaz.cz uplatnit ve chvíli, kdy:

 • Zákazník u vás provede rezervaci termínu (např. ubytování, masérské služby apod.)
 • Provede objednávku na vašem webu (např. e-shopy)
 • Dostaví se fyzicky na vaši provozovnu s poukazem (např. kamenné obchody)
Postup, který upřednostňujete při uplatňování je zveřejněn u všech vašich nabídek. Zákazník tak má vždy informace, jakým způsobem vás má kontaktovat.

Pro řádné uplatnění ve vaší administraci je třeba znát kód poukazu, který vám při uplatňování u vás sdělí přímo vlastník poukazu.

Platnost poukazu a obsah nabídky si snadno ověříte ve své administraci na Darujpoukaz.cz. Stačí se přihlásit a zadat kód poukazu. Je-li vše v pořádku, poukaz uplatníte a tímto vám vzniká nárok na proplacení hodnoty poukazu (poníženou o smluvenou provizi.)
Podrobné informace jak uplatňovat naleznete v návodu, který vám zašleme na e-mail spolu s přístupovými údaji při uzavření spolupráce.


ŘEŠENÍ PRO E-SHOPY

Týká se prodejců, jež na Darujpoukaz.cz nabízí dárkové poukazy v konkrétní peněžní hodnotě na nákup zboží dle vlastního výběru z nabídky daného e-shopu. Např. Dárkový poukaz na nákup oblečení dle vlastního výběru v hodnotě 1000 Kč z nabídky www.eshop.cz.

Pokud zákazník u Vás uplatňuje poukaz v určité peněžní výši, která bude odečtena od objednávky zákazníka, např. v e-shopech či na pokladně (třeba formou slevy z objednávky), jste povinni vystavit zákazníkovi účetní (nebo daňový doklad u plátců DPH) na celkovou výši jeho objednávky bez ohledu na uplatněnou hodnotu dárkového poukazu.

Můžete ale také zákazníkovi vystavit doklad jen na výši objednávky po odečtení hodnoty poukazu a zákazníkovi (a také pro své účetnictví) dodatečně vystavit doklad na uplatněnou výši hodnoty dárkového poukazu.

PŘÍKLAD

Zákazník si na Darujpoukaz.cz zakoupí poukaz v hodnotě 1000 Kč, který uplatní ve Vašem e-shopu jako slevu z objednávky, která celkem činí 5000 Kč (ručně nebo Váš systém automaticky odečte hodnotu poukazu (1000 Kč) z celkové hodnoty objednávky (5000 Kč)). Zákazník Vám doplatí zbývajících 4000 Kč do celkové výše objednávky.

Možnosti vystavení dokladu zákazníkovi:

varianta A)
Vystavíte zákazníkovi doklad na celkovou výši objednávky bez ohledu na dárkový poukaz, tedy na 5000 Kč

Např. ve své administraci e-shopu zrušíte u objednávky uplatněnou slevu a vystavíte doklad na 5000 Kč, který předáte zákazníkovi a vložíte do svého účetnictví.

varianta B)
Vystavíte zákazníkovi doklad na objednávku s ohledem na uplatněný dárkový poukaz, tedy na 4000 Kč + doklad na zbývající část objednávky

Obsah dokladu může být totožný jako u předchozího dokladu na objednávku ve výši uplatněného dárkového poukazu, tedy na 1000 Kč. Ve svém e-shopu nic neupravujete, jen vystavíte dodatečný doklad na 1000 Kč, který předáte zákazníkovi a vložíte do svého účetnictví.


VLASTNÍ KÓDY

Darujpoukaz.cz jako jeden z mála prodejních systémů v České republice umožňuje používat vlastní kódy prodejců, které jsou umísťovány přímo na dárkové poukazy.

Jako prodejce máte tedy na výběr: můžete využívat standardních kódů, které automaticky generuje přímo systém Darujpoukaz.cz nebo využijete možnosti nahrání vašich vlastních kódů na konkrétní hodnoty poukazů.

Možnost vlastních kódů ocení především e-shopy nebo weby s vlastním rezervačním systémem.
Velká výhoda tohoto řešení je při uplatňování poukazů zákazníky na vašem webu, jelikož vaše vlastní kódy máte nahrány přímo ve svém e-shopovém řešení a nemusíte ručně upravovat cenu objednávky dle využité hodnoty poukazu.

Vlastní kódy si snadno sami nahrajete přímo ve vaší klientské administraci na Darujpoukaz.cz nebo nám je zašlete na e-mail.

GRAFIKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Zajímá Vás, jak graficky vypadá dárkový poukaz, se kterým mohou za Vámi zákazníci přijít při uplatňování?

Dárkový poukaz, zakoupený na Darujpoukaz.cz obsahuje tyto náležitosti:

 • Název dárkového poukazu
 • Věnování (dobrovolné)
 • Kontaktní informace vaší firmy
 • Kód poukazu
 • Platnost poukazu
 • Odkaz www.darujpoukaz.cz
 • QR kód - odkaz na stránku uplatnění poukazu (nutno být přihlášen ve své klientské administraci)

Zde je ukázka 8 variant, ze kterých si zákazníci při objednávce mohou vybrat:Stali jste se už našim partnerem a rádi byste o tom dali svým zákazníkům vědět?

Na své webové stránky si můžete umístit textový nebo grafický banner. Za jeho umístění Vás Darujpoukaz.cz odmění. Více informací naleznete ZDE.HLEDÁTE LOGO Darujpoukaz.cz?

Stáhnout si ho můžete zde:

                                 logo-100x89px.png   logo-200x180px.png   logo-500x440px.png

          logo-200x80px.png   logo-500x207px.png

     logo-200x72px.png   logo-500x180pxi.png   

                 logo-150x74px.png   logo-500x250px.png

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám na info@darujpoukaz.cz. Naše klientská péče se Vám bude ochotně věnovat.