Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Ve vzduchu

Jak často v životě se člověku naskytne příležitost vidět českou krajinu z ptačí perspektivy? Darujte vyhlídkový let luxusním letounem, kurz létání, nechte obdarovaného stát se pilotem na zkoušku nebo dopřejte obdarovanému oblíbený zážitek v podobě tandemového seskoku padákem. S našimi dárkovými poukazy darujete ohromný vítr ve vlasech!

Ve vzduchu

Aktivní filtryV této sekci najdete poukazy zaměřené na tandemové seskoky a proletění se v letadle či ve vrtulníku. Pokud by jste chtěli věnovat něco stabilnějšího můžete se podívat na dárkové poukazy z kategorie auto/moto.

Aktivní rodiny s dětmi určite zaujmou dárkové poukazy na cyklovýlety nebo vouchery na zážitkové programy.

Zapálené turisty určitě nadchnou dárkové poukázky z kategorie turistika, kde pro ně najdete vouchery na ubytování v bezprostřední blízkosti turistických tras.

Pro pány zde máme poukazy na údržbu jejich čtyřkolového miláčka. Nebo jim můžete věnovat voucher na nákup auto/moto příslušenství. Pro dámy naleznete v nabídce poukázky na luxusní manikuru.

I vášniví fotografi si u nás příjdou na své. Věnujte jim dárkový poukaz na nákup fotografického vybavení a sledujte jejich nadšení.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Uherském Hradišti nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Libereckém kraji.