Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Sportovní aktivity

Ideální dárek pro všechny, kteří rádi odpočívají aktivně a nejlépe při sportu. V nabídce našich dárkových poukazů naleznete vstupy do fitcenter, lekce jógy, ale také třeba startovací kurz funkčního tréninku. Můžete svým blízkým věnovat poukaz na sportovní tréninky nebo na další zajímavé sportovní aktivity, nejen jejich fyzička to určitě ocení.

Sportovní aktivity

Aktivní filtrySport je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Proto se pořádně v této kategorii porozhlédněte a kdyby jste přeci je nic nevybrali, podívejte se na dárkové poukazy z sekce cvičení.

Máte ve svém okolí milovníka rychlách aut? Pokud ano, co takhle mu věnovat voucher na zážitkovou jízdu třeba v Lamborghini?

Chcete darovat netradiční akční aktivitu? V tom případě se porozhlédněte v sekci dalších akčních poukazů nebo se podívejte na dárkové vouchery z oblasti akčních kurzů.

Relaxace má spoustu druhů a forem. Věnujte proto dárkový poukaz na relaxaci formou posezení nebo darujte relax prostřednictvím voucheru na ubytování v přírodě.

Nesmíme také zapomínat na potřeby žen. K tomu je tu kategorie krása a vizáž, která nabízí spoustu zajímavých poukazů pro ženy.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Českém Krumlově nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Olomouckém kraji.