Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Darujpoukaz.cz rozdává radost a šetří Váš čas! 

 

Na Darujpoukaz.cz najdete dárkové poukazy všech možných kategorií z různých koutů České republiky.

V České republice existují desítky stránek nabízející zážitky, poukazy, vouchery, slevové karty apod. Ubytování, jídlo, adrenalin, kosmetika, wellness. Stejně tak existuje spoustu e-shopů s různými druhy zboží.

Rozhodli jsme se komplexně zařadit všechny tyto služby do jednoho portálu a nabízet je formou dárkových poukazů. Na Darujpoukaz.cz si vybere opravdu každý.

Dárkové poukazy jsou stále oblíbenější, s dárkovým poukazem máte jistotu, že potěšíte obdarovaného v každém věku.

 

Nemusíte za dárky utrácet tisíce!

Už od 200 Kč můžete na Darujpoukaz.cz pořídit pro své blízké skvělý a originální dárek, který zaručeně potěší.

Stejně tak si na Darujpoukaz.cz vyberou i náročnější zákazníci. Jednoduše si nechte vyfiltrovat dárkové poukazy podle cenového rozpětí, které Vám vyhovuje.

 

S výběrem toho pravého dárku Vám pomůžeme! 

Nevíte, co darovat svým blízkým a chcete být originální?

Už nemusíte trávit hodiny a hodiny hledáním po celém internetu nebo ztrácet čas chozením po obchodních centrech. Darujpoukaz.cz Vám s hledáním pomůže! 

Díky rozsáhlému vyhledávacímu filtru Vám najde pouze cílené nabídky dle Vámi zvolených kritérií. Stačí mít jasno komu chcete udělat radost, k jaké příležitosti a v jaké lokalitě.

 

Dárkový poukaz na poslední chvíli? S Darujpoukaz.cz to jde!

Nákup na Darujpoukaz.cz je rychlý a jednoduchý! Váš dárkový poukaz můžete mít na svém e-mailu během pár okamžiků.

Darujpoukaz.cz podporuje platbu kartou, Vaše objednávka včetně dodání dárkového poukazu na Váš e-mail proběhne ještě v ten samý den, a to do pár minut od přijetí platby.

 

Nemůžete si dárkový poukaz sami vytisknout? 

Nevadí :) Nechte si svůj dárkový poukaz zaslat Českou poštou až k Vám domů. K dárkovému poukazu si můžete vybrat také luxusní dárkové balení, tím u obdarovaného zaručeně zazáříte!

Vše o nákupu najdete v sekci „Jak nakupovat“.

 
Platnost dárkového poukazu

Všechny dárkové poukazy na Darujpoukaz.cz mají platnost celých 12 měsíců. Obdarovaný tak bude mít dostatek času na jeho uplatnění.
 

Sázka na jistotu

Dárkové poukazy se těší čím dál větší oblibě. S dárkovým poukazem z Darujpoukaz.cz se vždy trefíte. Pokud si stále nejste jisti, který poukaz vybrat, doporučujeme velmi oblíbený UNIVERZÁLNÍ dárkový poukaz. Nechte obdarovaného ať si sám vybere, u kterého prodejce jej uplatní.Žádná novinka Vám neunikne!

Chcete mít přehled o nejnovějších dárkových poukazech a akčních nabídkách? Přihlaste se k odběru novinek a už Vám žádný dárkový poukaz neunikne! 

Stačí zadat svou e-mailovou adresu do formuláře níže