Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Únikové hry

Řeší obdarovaný rád hlavolamy a pracuje v týmu? Rád zvládá výzvy? S dárkovými poukazy na tajemné únikové hry se společně pobavíte, jak s partou přátel, tak s celou rodinou. V naší nabídce naleznete únikové hry venkovní i vnitřní, pro dospělé i pro děti. Zažijte společnou akci, spojte síly, rozluštěte indicie a unikněte do vypršení času!

Únikové hry

Aktivní filtryVyzkoušejte spolu se svými zaměstnanci sílu únikových her. Nebo si společně zajděte zastřílet na jednu z našich partnerských střelnic. Poukaz na únikovku je stále více vyhledávaný, nechte se unést také.

Dále můžete třeba věnovat dárkový poukaz na akční kurz. Pro milovníky rychlé jízdy a adrenalinových zážitků můžete věnovat dárkový voucher z kategorie auto / moto.

Oblíbené jsou také dárkové poukazy za zážitky na vodě nebo dárkové vouchery na sport. Milovníky přírody potěší poukazy z kategorie turisitka.

Zajímavý esoterický seminář určite nadchne každého příznivce duchovního zdraví. Dále můžou být také velice prospěšné dárkové poukazy na kurzy pro zdraví.

Kdyby jste měli problém vybrat poukaz v kategorii zdraví, můžete se podívat do sekce zdraví ostatní, kde zaručeně vyberete.

Pro lepší orientaci využijte vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Hodoníně nebo použijte filtr v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Jihočeském kraji.