Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Svatební dary

Obdrželi jste pozvánku na svatbu? Překvapte novomanželé originálním dárkem, se kterým zaručeně zazáříte. Věnujte novomanželům jako svatební dar například poukaz na vybavení jejich domácnosti. Vítaný dar pro novomanželé je také poukázka na romantický pobyt v příjemném prostředí, kde si spolu užijí spoustu péče a relaxu. U nás určitě vyberete ten nejlepší dárek ke svatbě, který ocení nevěsta i ženich.

Svatební dary

Aktivní filtrySvatba je jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě a proto by měla být spjata s nezapomenutelnými okamžiky. Jste-li hostem na svatbě, pak je slušností věnovat svatební dar. Jak ale vybrat ten správný dar pro novomanžele?

Velice vítané jsou svatební poukázky, např. poukaz na chvíle odpočinku a relaxu, který si mohou užít nevěsta s ženichem společně ve dvou. Skvělou volbou může být také voucher na ubytování v krásném penzionu nebo poukaz na luxusní pobyt na pěkném místě.

Vhodným svatebním darem pro novomanžele může být také poukaz do wellness či na masáže.

Jsou-li novomanželé adrenalinově založení a mají rádi výzvy, můžete jim ke svatbě darovat velmi originální dárek jakým je poukaz na únikovou hru nebo svatební poukázku na adrenalinové zážitky.

Oceňovaným dárkem ke svatbě je také voucher na dobré jídlo, například svatební poukaz na romantickou večeři do restaurace. Určitě oba novomanžele také potěšíte poukazem do vinného sklípku.

Nejste-li si jisti tím správným svatebním darem, pak můžete nechat volbu výběru přímo na samotných novomanželích a darovat jim ke svatbě Univerzální dárkový poukaz.