Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Zábava

Nejlepší dárek je ten, který nadchne a pobaví. V této kategorii naleznete široké spektrum dárkových poukazů na různé druhy zábavy. Ať už vaši blízcí rádi aktivně stráví den v zábavném centru nebo dají přednost zajímavé výstavě či klidnému večeru nad deskovými hrami, s těmito dárkovými poukazy pro ně určitě naleznete to pravé.

Zábava

Aktivní filtryNechte své blízké odpočívat zábavnou formou. Nejlepší k tomuto účelu je čas strávený s rodinou. Nakoukněte do kategorie pro celou rodinu, kde najdete spoustu zajimavých společných aktivit.

Pro milovníky kultury jsou zde připraveny dárkové poukazy z sekce výstavy a muzea nebo také vouchery na představení a show.

Děti budou nadšené z dárkových poukazů na zážitky se zvířaty nebo z dárkového voucheru na výlet do akvaparku. Pokud jste v této sekci nenašli to pravé, zkuste nakouknout do kategorie ostatní.

Aktivní rodinky by mohly zaujmout dárkové poukazy na horské ubytování, které jsou pro turistiku jako stvořené. O nevšední prožitek se postarají vouchery na zážitkové programy.

Po aktivním odpočinku obdarovaným určitě pořádně vyhládne. V tomto případě se podívejte na dárkové poukazy ze sekce jídlo.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Havířově nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Středočeském kraji.