Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Jídlo

Člověk je nejspokojenější s plným žaludkem. Darujte něco dobrého na zub, pozvěte přátelé, rodinu nebo svého partnera na výbornou večeři nebo gurmánský zážitek. Ať už jsou vaši blízcí příznivci pizzy nebo zdravého mlsání v nabídce dárkových poukazů naleznete to pravé. Můžete také darovat poukaz na dovoz surovin na vaření až domů.

Jídlo

Aktivní filtryPotěšte dobrou kávou a lahodným zákuskem své blízké a věnujte jim dárkový poukaz do jedné z našich partnerských kaváren či cukráren.

Pokud obdarovaný rád vaří určitě ho nadchne jeden z voucherů na kurz gastronomie nebo uvítá inspiraci v podobě gastronomického zážitku v luxusní restauraci.

Dárkový poukaz na návštěvu vinného sklepa bude trefou do černého pro milovníky vína a moravského pohostinství. Kdyby jste zde nenašli to pravé, zkuste kategorii ostatní, kde najdete spoustu zajimavých dárkových poukazů.

Pro příjemně strávený večer ve dvou, volte poukazy z kategorie večeře pro dva. Zde naleznete spoustu možností a inspirací, jak tuto kratochvíli strávit.

Završte romantickou večeři příjemnou relaxací. S tímto vám pomůže sekce dárkových poukazů zaměřených na relax. Můžete zde vyzkoušet poukazy na masáže nebo zažít kulturní obohacení formou divadla.

Pro lepší orientaci využijte vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Liberci nebo použijte filtr v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Ústeckém kraji.