Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Degustace alkoholu

Tady si přijdou na své milovníci dobrých a především kvalitních alkoholických nápojů. Věnujte dárkový poukaz na řízenou degustaci nebo ochutnávku nejrůznějších druhů alkoholu. Nic nepotěší skalního pivaře tak, jako exkurze v pivovaru. S našimi dárkovými poukazy máte možnost splnit sen nejednomu pivaři či vinaři. Pouze pro starší 18 let!

Degustace alkoholu

Aktivní filtryPozvěte svého muže do rodinného pivovaru na degustaci piva a splňte mu tím jeho sen. Pokud má rád spíše víno a degustaci alkoholu, mrkněte na dárkové poukazy, které jsou zaměřené na návštěvu vinného sklepa a alkohol.

Pokud hledáte v oblasti gastronomie něco netradičního, zkuste se podívat na dárkové poukázky na jídlo.

Čerstvě namletá káva připravená odborníkem, je daleko větším požitkem než turek z pytlíku. Darujte voucher do vytříbené kavárny a nechte obdarovaného zažít požitek z opravdové kávy.

Návštěva kina nebo útulné hospůdky může být tou vhodnou večerní aktivitou. Podívejte se proto na dárkové vouchery v kategorii městská zábava a nechte obdarované bavit se po svém.

Potěšte své ratolesti dárkovým poukazem na zážitky se zvířaty a nechte je se třeba projet na poníkovi!

Pro lepší orientaci využijte vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy ve Domažlicích nebo použijte filtr v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Středočeském kraji.