Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Hobby

Ať už se vaši blízcí zajímají o umění, fotografování, sport, jsou chovatelé zvířat nebo třeba rádi čtou, v kategorii hobby pro ně naleznete spoustu různých možností, jak jejich koníček podpořit a rozvinout. Třeba jim pořídíte i nějakou zajímavou vychytávku. Věnujte vašim blízkým poukaz, který opravdu ocení a budou z něj mít radost.

Hobby

Aktivní filtryDárkové poukázky na oblíbenou volnočasovou aktivitu potěší snad každého. Můžete darovat třeba poukaz na zakoupení uměleckých potřeb nebo věnovat voucher na nákup fotografického vybavení.

Rodinky s dětmi jistě zaujme sekce věnovaná dárkovým poukazům se zvířaty či poukázky na nákup sportovního vybavení.

Pro zahradkáře a kutily nakoukněte do kategorie dům, byt, zahrada, kde můžete pořídit voucher na nákup netradičních stromků a keřů. Knihomoly zase nadchnou dárkové poukazy na zakoupení kvalitní četby.

Kdyby vaši blízcí chtěli svůj volný čas strávit spíše zábavnou formou, pořiďte jim poukaz z kategorie představení a show.

Po nabitém odpoledni stráveném oblíbenou aktivitou jistě obdarovaným vyhládne. Věnujte jim proto dárkový voucher na stravování v jedné z luxusních restaurací a potěšte jejich bříška.

Využít můžete také vyhledávání dle lokalit, např. dárkové poukazy v Plzni nebo použít širší filtr a vyhledávat v konkrétním regionu, např. dárkové poukazy v Olomouckém kraji.