Klikněte pro filtr
 • Kdo bude obdarovaný
 • Vztah k obdarovanému
 • Typ dárku
 • Výběr oblasti
 • Vybavenost
 • Cena poukazu
  Od:
  Do:

Zrušit výběr
Jaký dát originální dárek na Valentýna? Přemýšlíte každý rok, co vašeho milovaného muže nebo ženu potěší? Vyzkoušejte dárkový poukaz!

Výhody dárkových poukazů z Darujpoukaz.cz

 • velký výběr poukazů
 • platnost poukazů 1 rok
 • na služby, zboží, do e-shopů
 • poukazy pro mužeženy i děti
 • možnost Univerzálního dárkového poukazu
 • online nebo v krásné obálce či dárkové krabičce
Každým rokem jsou dárkové poukazy k Valentýnu čím dál oblíbenějším dárkem, který vždy potěší. Dárkovou poukázku můžete věnovat prakticky komukoliv a je jen na obdarovaném, kdy ji využije. Všechny poukazy z Darujpoukaz.cz mají platnost jeden rok a na jejich uplatnění je tedy spousta času.

❤️ TOP 30+1 tipů na ty nejlepší valentýnské poukazy pro rok 2024

Dárkové poukazy na ubytování plné romantiky

Svatý Valentýn je svátkem lásky, kterou si ale spolu můžete užívat po celý rok. Darujte romantický pobyt a užívejte si jeden druhého. Dárkový poukaz na pobyt pro dva je velice oceňovaným dárkem, kterým svou drahou polovičku jistě nadchnete.

Můžete vybírat z různých typů ubytování z různých částí celé České republiky. Ať už se bude jednat o dárkový poukaz na pobyt spojený s wellness či s degustací vína, určitě u svého muže nebo ženy zabodujete.

Tyto valentýnské poukazy potěší každého, kdo má romantickou duši.

Podívejte se na všechny dárkové poukazy na pobyt, které můžete věnovat nejen na Valentýna:
Celá nabídka dárkových poukazů na pobyt <<


Věnujte relax, odpočinek, uvolnění těla i mysli

Den svatého Valentýna je jako stvořený pro odpočinek a relax ve dvou. Můžete se inspirovat našim výběrem a potěšit svou milou či svého milého a věnovat dárkový poukaz na wellness pro dva. Nechejte se rozmazlovat, hýčkat a užívejte si romantickou atmosféru ve dvou. Vaše láska za to stojí a poukazem na wellness si relaxu můžete užívat plnými doušky.

Wellness poukazy k Valentýnu jsou velice žádané, inspirujte se i vy.

Odpočinek a wellness je v našem životě velice důležitý, překvapte svého milého či milou tím pravým.

Můžete darovat také velmi ceněné poukazy na masáže. Není jen tak něco příjemnějšího, než si užít kvalitní masáž. Odpočine si jak tělo, tak mysl a navíc masáže samotné jsou často velmi zdravotně přínosné. Dárkový poukaz na masáž na Valentýna jistě udělá radost téměř každému. Vouchery lze uplatnit kdykoliv během roku a je tedy jen na obdarovaném, kdy poukázku na masáž využije.

Darujte poukázku na masáž, darujete tak odpočinek i zdraví v jednom.

Poukazy na masáž nejen potěší, ale i pomůžou.

Prozkoumejte všechny naše poukazy na wellness a masáže <<


Láska prochází žaludkem

Co si na Valentýna zajít na dobrou večeři? Darujte poukaz do restaurace a zajděte si na něco dobrého ve dvou. Dobré jídlo je základ spokojeného vztahu. Nechejte si tedy něco dobrého uvařit a můžete se věnovat jeden druhému, aniž byste museli hlídat hrnce v kuchyni. Vezměte svého muže nebo ženu do dobré restaurace.

Nechte opájet své chuťové buňky, věnujte voucher do restaurace a potěšte svou drahou polovičku.

Poukaz na jídlo zaručeně potěší každého.

Za jídlem nemusíte ale jít jen do restaurace, můžete využít našich tipů na dárkové poukazy na různé pochutiny, které si můžete nechat zaslat až domů. Výběr je zcela jen na vaší obdarované lásce.

Buďte pohodlní a nechejte si zajímavé pochoutky doručit až domů.

Podívejte se na všechny poukazy na jídlo a do restaurací <<

Láska online

Jako valentýnský poukaz můžete zvolit netradičně také poukaz do e-shopu. Můžete tak věnovat možnost širokého výběru z různého zboží a produktů, kdy si váš milovaný či milovaná bude moci vybrat cokoliv, co se bude líbit. Takovýto dárkový poukaz online nabízí velké možnosti a je jen na obdarovaném, k čemu jej využije.

Buďte na Valentýna originální a darujte své vyvolené nebo vyvolenému to, co by si sám mohl/a pořídit. Poukázka do eshopu je v tomto případě to pravé.

Věnujte široký výběr čehokoliv, na co si vaše láska vzpomene

Další poukazy do eshopů naleznete ZDE <<

Univerzální poukaz - dárkový poukaz na cokoliv z Darujpoukaz.cz

Bonusovým tipem na valentýnský poukaz je Univerzální poukaz. Tímto speciálním voucherem dáváte obdarovanému či obdarované k Valentýnu možnost vybrat si z celé nabídky všech poukazů na Darujpoukaz.cz.

Univerzální poukaz má stejně jako všechny ostatní poukazy platnost celý jeden rok a je tedy jen na obdarovaném, kdy a na co se jej rozhodne využít. Spolu s poukazem vám budou zaslány také pokyny, jak tento poukaz používat.

Lze jej využívat opakovaně, až do vyčerpání hodnoty a to u všech prodejců, kteří mají svou nabídku na Darujpoukaz.cz.Věříme, že vám tipy na poukazy k Valentýnu alespoň trochu pomohly s výběrem a pokud jste si i přesto nevybrali, můžete se podívat na kompletní nabídku všech poukazů na Darujpoukaz na tomto odkaze:
Kompletní přehled všech poukazů, které můžete darovat nejen na Valentýna <<

Přejeme šťastnou ruku při výběru toho nejlepšího dárku a hlavně si Valentýna užijte v pohodě a láskou obklopeni.

Krásného Valentýna ❤️