Dárkový poukaz na šifrovací hru v centru Prahy
 • Dárkový poukaz na šifrovací hru v centru Prahy
 • Dárkový poukaz na šifrovací hru v centru Prahy
 • Dárkový poukaz na šifrovací hru v centru Prahy

Jak zlodějíček bránil krále - šifrovací hra v centru Prahy

 650 Kč
Kód:
Darujte zážitek a zároveň příjemně strávený čas s rodinou či přáteli v centru Prahy. Příběh městské šifrovací hry Jak zlodějíček bránil krále vás zavede do středověké Prahy, kde se snažíte vyřešit sérii záhad. Poukaz obsahuje městskou šifrovací hru Jak zlodějíček bránil krále pro 1 tým (2-5 lidí), netradiční formu poznávání města a zábavu pro rodinu / přátele na 1 - 2 hod. Hra obsahuje zajímavosti z historie Prahy. Potřebujete plně nabitý chytrý telefon s přístupem na internet, tužku a papír. Hra není časově omezená, předpokládaný čas hraní je 60 - 90 minut. Šifrovačka může být zahájena téměř kdykoliv, jediné omezení je otevírací doba pivovaru Vojanův Dvůr, kde je potřeba vyzvednout herní brožurku.
Počet

 • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
 • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
 • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Užijte si svůj volný čas s rodinou či přáteli v centru Prahy, nechejte se vtáhnout do dobového děje šifrovací hry a pořádně potrapte své mozkové závity. Společnými silami určitě najdete řešení! 

Dárkový poukaz obsahuje

 • městskou šifrovací hru Jak zlodějíček bránil krále pro 1 tým (2-5 lidí) v českém nebo anglickém jazyce 
 • netradiční formu poznávání města 
 • zábavu pro rodinu / přátele na 1 - 2 hod 
 • hra obsahuje zajímavosti z historie Prahy 

Jak zlodějíček bránil krále

Píše se rok 1378. Král Karel IV. je na smrtelné posteli. Kromě právoplatného dědice trůnu Václava IV. si na trůn dělá zálusk i Karlův synovec Jošt. Ten kuje plány na odstranění kralevice, aby sám převzal žezlo. Jsi sirotek, který je přichycen při krádeži jídla. Nechtěně se ocitáš ve službách Joštových nohsledů, kteří tě využívají jako poslíčka zašifrovaných zpráv při plánování Václavovy vraždy. Podaří se ti zašifrované svitky rozluštit a dědice trůnu zachránit?
Hra je vhodná i pro týmy, které nemají předešlé zkušenosti s tímto typem týmové hry. Ujdete přibližně 2 km. Obtížnost je hodnocena jako 3/10.

Průběh hry

 • po zakoupení poukazu si termín hry zarezervujte na stránce: jak_zlodejicek_branil_krale_praha a namísto platby použijete kód poukazu, který obdržíte po zakoupení hry
 • následně obdržíte email, který obsahuje potvrzení objednávky, link na herní aplikaci a přihlašovací údaje do hry
 • s sebou si přineste jeden plně nabitý smartphone s přístupem na mobilní datapero a papír
 • na adrese U Lužického semináře 21, Praha 1 v Pivovaru a restauraci Vojanův Dvůr si vyzvednete hrací brožurku

Po zakoupení poukazu si termín hry zarezervujte na stránce: https://podklobukom.cz/jak_zlodejicek_branil_krale_praha/. Namísto platby uveďte kód poukazu, který obdržíte po zakoupení hry. Následně vám přijde email, který obsahuje potvrzení objednávky, link na herní aplikaci a přihlašovací údaje do hry. Potřebujete plně nabitý chytrý telefon s přístupem na internet, tužku a papír. Hra není časově omezená, předpokládaný čas hraní je 60 - 90 minut. Šifrovačka může být zahájena téměř kdykoliv, jediné omezení je otevírací doba pivovaru Vojanův Dvůr, kde je potřeba vyzvednout herní brožurku.

Věkové omezení  od 12 let
Omezení dle počasí pro lepší zážitek doporučeno hrát za příznivého počasí
Možnost přijít s dítětem     od 12 let

Storno podmínky
Žádné nemáme

Telefon   +421 948 225 295
E-mail email@vlozemailtucne.cz
Web https://podklobukom.cz

Otevírací doba

dle otevírací doby Pivovaru Vojanův Dvůr, U Lužického semináře 21, Praha 1