Dárkový poukaz na AgeBack DRIVE v hodnotě 605 Kč
  • Dárkový poukaz na AgeBack DRIVE v hodnotě 605 Kč

AgeBack Drive

 500 Kč
Kód:

Vraťte svému muži či ženě, příteli či přítelkyni, zpět 15 let. Stav těla a mysli se vrátí tam, kde byl dříve, a to obnovením nejdůležitějších procesů buněčného zdraví. Darujte mu poukaz AgeBack DRIVE a dopřejte mu dvojí měření biologického věku s konzultační podporou. Na počátku a na konci programu.

Počet

  • Ověřený prodejce Ověřený prodejce
  • Garance ceny prodejce Garance ceny prodejce
  • Platnost poukazu 12 měsíců Platnost poukazu 12 měsíců

Dárkový poukaz AgeBack DRIVE v hodnotě 605 Kč.

Máte za sebou úspěšné projekty, vychoval jste děti a vždy jste si poradil sám. A teď jste překročil určitý věk, cítíte únavu a nejde to jako dřív. Nestalo se nic zvláštního. Jen se přihlásil čas a vy to nechcete zabalit, protože chcete dělat to, co dříve. Možná chcete svou firmu předat vnoučatům, protože děti jdou vlastní cestou, a ten čas teď chybí. Nemáte žádnou chybu. Život vás tisíckrát prověřil. Neřešíte žádnou krizi, víte, kam patříte, plníte všechny role osobní i firemní. Jen ten věk...

Nejste přítelem chemických přípravků na tlak, cukr nebo spaní, ani přítelem psychoterapie či smiřování se se stářím. Zkrátka o tom nechcete mluvit, protože jste o tom nikdy mluvit nepotřeboval a poradil jste si sám.

Váš přesný čas dožití nelze určit, ale změna času možná je. Snížením biologického věku o 10, 15 let. Patnáct let žít znovu.

Že to teď jde tělu hůře znamená, že tělo obtížněji zvládá přizpůsobování se vlivům prostředí. Vlivům fyzikálním, chemickým, biologickým, protože o tomhle je náš svět. I veškeré procesy společenské, manažerské, emoční jsou jen signálem prostředí, které vyvolává specifickou neurologickou, endokrinní a metabolickou odpověď vašeho organismu. Mají tedy svou vazbu na základní přírodní zákony a procesy. I každá emoce je jen kontakt hormonu s receptorem, ať už nám to dělá dobře nebo ne.

Jen jsme trochu zestárli, naše buněčná aktivita zeslábla a „buněčný internet“ se zpomalil. Proto něco bolí, něco nefunguje, objevují se příznaky různých civilizačních nemocí, jako je cukrovka, Alzheimer, Parkinsonova choroba, zhoršení kognitivních funkcí a kondice… 

Nic jiného v tom není. Jen fyzika, chemie a biologie těla v kontaktu s prostředím. Klíčovými pojmy jsou buněčné zdraví, zdravá výživa buněk pro zajištění jejich správného fungování, genová exprese a redoxní proces, který umožňuje účinně vzdorovat entropii, i když jen dočasně.

Právě sem směřuje anti aging program Ageback DRIVE. 

Nemusíte o svých potížích mluvit. Stejně jako dříve. Tělo ví, co potřebuje, jen je třeba mu to nabídnout ke zpracování. Tento program není o povídání, ale o obnovení fyzikálních, chemických a biologických procesů, o obnovení adaptačních mechanismů, o obnovení buněčné aktivity a zrychlení „buněčného internetu“ na vaši dřívější úroveň před 10 – 15 lety. A bude to jako dříve.

Dárkový poukaz obsahuje

  • měření biologického věku v návaznosti na výskyt civilizačních chorob
  • konzultace

Průběh

Klient se dohodne na termínu, na který se dostaví. V případě firemní klientely je možná návštěva u klienta. 

Parametry

Kdo bude obdarovaný
jednotlivec, muž
Pro koho je poukaz určen
dědeček, kamarád, manžel, tatínek
Kolik je obdarovanému let
51-60, 61 a více
Poukaz je k příležitosti
narozenin, ..jen tak, Vánoc
Typ dárku
zdraví
Vybavenost
Parkoviště bezplatné, Bezbariérový přístup, Možný doplatek za další služby/zboží hotově
Kde uplatnit (kraje)
Celá ČR, Středočeský kraj
Kde uplatnit (okresy)
Celá ČR, Kolín
Výhody navíc
snížení biologického věku o 10 až 15 let

Při objednávání uveďte, že se jedná o dárkový poukaz včetně kódu dárkového poukazu.

Věkové omezení  50+
Omezení dle zdravotního stavu   bez omezení
Omezení dle ročních období (dle sezóny)   bez omezení
Omezení dle počasí bez omezení
Jiná omezení bez omezení
Možnost přijít s dítětem nelze

Storno podmínky
Žádné nemáme

DIKÉ - management zdrojů, s.r.o.
Jablonského 634
280 02 Kolín

Telefon   777 806 430
E-mail roman.basta@dike.cz
Web www.dike.cz

Otevírací doba
Podle dohodnutého termínu