Klikněte pro filtr
  • Kdo bude obdarovaný
  • Vztah k obdarovanému
  • Typ dárku
  • Výběr oblasti
  • Vybavenost
  • Cena poukazu
    Od:
    Do:

Zrušit výběr

Vzdělávací kurzy, praktické i pro zábavu. Online kurzy z pohodlí domova, kurzy v terénu i v učebně.

Přemýšlíte o kurzu pro sebe nebo vybíráte dárek pro svého partnera, kamarádku či rodiče a hledáte inspiraci? Mrkněte na výběr těch nejlepších dárkových poukazů na kurzy všech možných zaměření a vyberte na Darujpoukaz.cz ten, který vás nejvíce osloví.

Již v minulém století prohlásil známý americký podnikatel a průkopník automobilového průmyslu Henry Ford svatou pravdu o důležitosti celoživotního vzdělávání v životě člověka.

„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý.“

Zajisté budete souhlasit s tvrzením, že nově nabyté informace či schopnosti, v člověku vzbuzují zároveň silnější sebevědomí, protože získají větší nadhled a to, co se nově naučili, mohou ihned zužitkovat ve své kariéře, zálibě či své nové zkušenosti využijí v běžných životních situacích.Vystupte ze své komfortní zóny a zažijte něco nového. Učte se od profesionálů a mějte sami ze sebe dobrý pocit. Dobrý pocit z toho, že jste udělali pro svůj život něco užitečného.

Učení se novým věcem nemusí být nutně nuda či dokonce trápení. Pokud se zrovna nechystáte přihlásit na vysokou školu, vyzkoušejte vzdělávání formou kurzů. Ty jsou mnohdy vytvořené hravou formou, aby vás učení bavilo a z kurzu jste si odnesli co nejvíce nových znalostí.

Darujte kurz jako dárek k narozeninám, dárek k Vánocůmna Valentýna či jen tak - dárkové poukazy na kurzy jsou právě v kurzu :)
Podívejte se na celou nabídku poukazů na AKČNÍ kurzy << nebo VZDĚLÁVACÍ kurzy << 

Kurzy bychom mohli rozdělit do dvou hlavních kategorií, a to vzdělávací – praktické kurzy a kurzy pro zábavu.

Dárkové poukazy na vzdělávací – praktické kurzy

Dárkový poukaz na autoškolu a lekce jízdy

Ještě nevlastníte řidičský průkaz? Změňte to a začněte se učit řídit ve vybrané autoškole ve vašem městě. Rozhodně nic neodkládejte. Instruktoři vás důkladně připraví tak, abyste se na vozovce pohybovali co nejvíce bezpečně a dokázali předvídat nejrůznější situace.
Darujte své dceři či synovi dárkový poukaz na kurz autoškoly. Věřte, že budou nadšení. Jestli máte někoho blízkého, kdo již dlouhou dobu neřídil a bojí se znovu usednout za volant, obdarujte jej kondičními jízdami.

Když už jsme u těch aut, co takhle si vyzkoušet, jak si vedete za volantem jako již aktivní řidič?

Umíte jezdit úsporně? Ve sněhu? Už jste někdy vyměňovali na svém autě kola? Umíte couvat? Znáte všechny jízdní režimy, jež vaše auto nabízí? Jestli jste alespoň na jednu otázku odpověděli záporně, pak jsou tu pro vás výborné auto / moto kurzy a zážitky. Všechny jsou vedené těmi nejzkušenějšími instruktory. Po absolvování některého z těchto kurzů se z vás stanou machři za volantem, budete sebejistější a vaše auto vám také jistě poděkuje.

Peníze a investice

Zajímáte se o finance a investování? Pak pro vás bude zajímavý vzdělávací kurz finanční gramotnosti, který ocení především mladí lidé, jež začínají sami hospodařit a vést svou domácnost. Pro ty, co hledají způsob, jak dobře zúročit své finanční prostředky, je nejlepší volbou online kurz investování, kde jim bude předložen návod a pomoc, jak se ve světě investic neztratit a neprodělat. Kurz investování vysvětluje, jaká jsou rizika investování, jak porazit inflaci a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Vyberte kurz online a studujte hezky z pohodlí domova.

Jste rodiče a rádi byste naučili své děti, jak zacházet s penězi, aby byly finančně gramotné a neztratily se ve světě financí? Pak právě vám přijde vhod kurz, jež vás naučí, jak vést děti k finanční zodpovědnosti. Zajistěte, aby si vaše děti vybudovaly správné finanční návyky, aby se neztratily a nenaletěly podvodníkům.

Dárkový poukaz na cizí jazyky – nejen angličtina online

Zajímáte-li se o jazyky nebo byste se rádi naučili novou řeč kvůli lepší pozici v práci? V dnešní době již nemusíte osobně navštěvovat jazykové školy. Stačí, když se přihlásíte na kurz online.

Jak takový kurz online probíhá?
Stačí si online kurz Angličtiny nebo jiný vybraný jazyk zakoupit a budou vám zpřístupněny video lekce s gramatickými cvičeními, které si můžete postupně pouštět a učit se, když vám to čas dovolí. A to vše z pohodlí domova. Na lekcích budete procvičovat gramatiku, poslechové cvičení a překlady textů. V každé lekci se také samozřejmě naučíte nová slovíčka.
Znáte někoho ve svém blízkém okolí, kdo by jazykový kurz, například angličtinu online, opravdu ocenil? Darujte mu dárkový poukaz na kurz angličtiny online.

Dárkový poukaz na sebeobranu

Rádi byste si osvojili základy sebeobrany nebo chcete proniknout do tajů správných sebeobranných technik? Pak je pro vás nejlepší volbou kurz sebeobrany. Nejen, že se konečně naučíte bránit a budete se moci po nepředvídatelných ulicích procházet s jistotou, že byste od sebe odehnali případné nebezpečí, ale na kurzu se také odreagujete a vypotíte si trochu toho endorfinu.

Jestli se toužíte naučit poněkud adrenalinovější sebeobranu a lákají vás zbraně, mrkněte na náš článek Střelnice aneb TREFA DO ČERNÉHO!, kde se dozvíte o různých variantách střeleckých kurzů.

Poukazy na kurzy pro zábavu

Zajímavé profese

Vyzkoušejte si profesi, kterou jste vždy obdivovali. Jak to funguje například ve včelařství, sklářství či herectví?
Zažijte celý den po boku zkušených lidí, kteří svému oboru skutečně rozumí a nahlédněte do zákulisí zajímavých oborů, se kterými běžně nemáte šanci seznámit se blíže.

Nebo jste nadšený amatérský fotograf a chcete se zdokonalit na profesionálnější úroveň? Zapište se na kurz fotografování, kde vás naučí, jak využívat svůj fotoaparát či mobilní telefon se všemi funkcemi, které nabízí. Získáte nové poznatky a vytvořené fotografie rovnou rozeberete s profesionálem.

Dárkové poukazy na sportovní kurzy

V nabídce na Darujpoukaz.cz naleznete také velké množství sportovních kurzů. Na vodě, ve vzduchu, na skalách i hezky bezpečně nohama na zemi.
Adrenalinoví "blázni" vám budou ruce líbat za kurz lezení po skalách či vodácký kurz, kde si spolu s instruktorem a skvělou partou stejných nadšenců sjedou divokou řeku, třeba v Rakousku.

Dárkové poukazy na duchovní kurzy a kurzy pro zdraví

Klidnější duše budou spíše vyhledávat kurzy rozvíjející osobnost nebo zdraví. V tom případě sáhněte spíše po duchovních kurzech. Darujte kurz na práci s kyvadlem, cvičení na harmonizaci čaker, kurz na zvýšení energie čaker nebo oblíbený kurz Reiki.
Poznejte blahodárné účinky mocné energie Reiki, staňte se lidským vodičem a naučte se léčit neduhy na těle i na duši.
Kdo rád pobývá v přírodě a miluje procházky, určitě se mu zalíbí kurz Nordic Walking, vhodný také pro začátečníky.
Nordic Walking je nenáročný sport, který může praktikovat úplně každý a v jakémkoliv věku. Darujte poukaz na soukromou vycházku a lekci Nordic Walking. Obdarovaného čeká vycházka do přírody, během které se bude učit a následně trénovat správnou techniku chůze s holemi v ruce. Kurz je vhodný i k rehabilitaci po různých onemocněních a operacích. Na své si přijdou i ti, kteří bojují s nadváhou nebo se necítí v dobré kondici a chtěli by pro sebe něco udělat.

Pouze pro otrlé
Pro odvážnější je zde kurz na wim hof metoru. O co jde?
Zjednodušeně řečeno se jedná o otužování v ledové vodě. Tato metoda je pojmenována po Wim Hofovi, zvaném také Iceman či Ledový muž. Tento chlapík se stal globálním fenoménem, který pomohl změnit pohled vědy a medicíny na možnosti mysli a lidského těla. Pravidelným praktikováním metody wim hof je možné zvýšit kapacitu vitální energie, výkonnost a celková regenerace těla je pak kvalitnější.

Dárkový poukaz na kreativní kurzy

Kreativně nadaní jedinci si užijí tvořící kurzy, na kterých se naučí nové techniky tvorby nebo se seznámí s činností, kterou si ještě nevyzkoušeli.

Skvělou volbou, kde se můžete zabavit rovnou s celou rodinou či přáteli je kurz keramiky. Pod dohledem mistra hrnčíře si vytočíte parádní keramické nádobí, které si pak sami také nazdobíte. Nejen, že si užijete spoustu nevšední zábavy se svými nejbližšími, navíc si domů odnesete svůj vlastní výtvor, který vám bude ještě dlouho připomínat příjemně strávený čas na kurzu.

Fascinují vás mandaly nebo jen rádi malujete, ať už je to cokoliv? Vyzkoušejte kurz tečkování.
Dot painting, česky jednoduše tečkování, má původ u Aboriginců - obyvatel Austrálie. Ti byli přesvědčeni, že celý náš svět se skládá z teček, proto se obrazy, které malovali skládají právě z malých či větších teček. Obrázky, vytvořené metodou tečkování vypadají magicky, jsou krásné a zvládne je úplně každý. Naučte se metodu Dot painting i vy a vytvořte si vlastní obrázek, který se jistě bude skvěle vyjímat u vás doma. Nebo kurz darujte někomu z vašich blízkých.
Věříme, že si z našeho širokého výběru kurzů všech možných kategorií vyberete nebo jimi obdarujete svého partnera, rodiče, kamarádku či děti a přispějete k rozvoji svému nebo někoho z vašich blízkých.

Nově nabyté vědomosti vás mohou inspirovat nejen ke zvýšení produktivity, ale také k dosahování nových cílů, tak na to nezapomínejte.

Potěšte své blízké dárkem s přidanou hodnotou, darujte jim poukázku na kurz.

Univerzální poukaz - dárkový poukaz na cokoliv z Darujpoukaz.cz

Bonusovým tipem je Univerzální poukaz. Tímto speciálním voucherem dáváte obdarovanému či obdarované možnost vybrat si z celé nabídky všech poukazů na Darujpoukaz.cz.

Univerzální poukaz má stejně jako všechny ostatní poukazy platnost celý jeden rok a je tedy jen na obdarovaném, kdy a na co se jej rozhodne využít. Spolu s poukazem vám budou zaslány také pokyny, jak tento poukaz používat.

Lze jej využívat opakovaně, až do vyčerpání hodnoty a to u všech prodejců, kteří mají svou nabídku na Darujpoukaz.cz.Věříme, že vám tipy na poukazy na kurzy alespoň trochu pomohly s výběrem a pokud jste si i přesto nevybrali, můžete se podívat na kompletní nabídku všech poukazů na Darujpoukaz na tomto odkaze:
Kompletní přehled všech poukazů na Darujpoukaz.cz<<