.

TOP dárky – buďte na Vánoce originální

Autor       19.12.2019
TOP dárky – buďte na Vánoce originální
Chtěli byste před svými blízkými zazářit? Nadělte jim netradiční zážitek, který by pod stromečkem opravdu nečekali!

Akce a adrenalin

Nadšence akce a adrenalinu potěší poukazy z naší kategorie AKČNÍ. Výběr je opravdu pestrý. Zážitkové jízdy na čtyřkolce, jízda ve Ferrari nebo Lamborghini či zapůjčení motocyklu ocení milovníci aut a rychlé jízdy.
Pro ty nejodvážnější vybírejte adrenalin v podobě vystřelení z lidského praku, tandem paragliding, tandemový seskok padákem, zážitek pilotem na zkoušku nebo třeba vyhlídkový let.

Zábava a napětí

Zábavné řešení logických hádanek, týmová spolupráce, napětí a radost z vyřešení záhady – to jsou v poslední době velmi oblíbené ÚNIKOVÉ HRY. Darujte dětem, partnerovi, kamarádům či kolegům dárkový poukaz na únikovou hru. Stačí si zvolit téma hry: akční, hororové, detektivní nebo klidnější s podporou logického myšlení.

Super palba

Spoustu lidí láká vyzkoušet si zastřílet z pravé zbraně, ale sami by se těžko odhodlali navštívit střelnici. Usnadněte jim to a darujte jim dárkový poukaz do STŘELNICE. Střelnice se nacházejí po celé ČR a nabízí mnohdy opravdu zajímavé zážitky. Lze si vyzkoušet nejen střílení na terč ale také na lidi! Vše pod odborným dohledem a zcela bezpečně.

Neváhejte a zkuste své blízké trochu překvapit! Jistě ocení něco nevšedního a originálního.

Krásné Vánoce a spoustu radosti u vánočního stromečku vám přeje

Tým Darujpoukaz.cz

Tip: nejlépe své vánoční dárky zafinancujete například s bezúčelovou půjčkou Kamali.